Біржа праці: які документи потрібні?

Опубликовал admin | Робота | середа 20 березня 2013 20:41


Біржа праці: які документи потрібні?

Часто можна почути таке питання як – біржа праці, які документи потрібні? Причому, це питання актуальне для багатьох, особливо для тих, кого звільнили. В ідеалі, слід поцікавитися документами ще до звільнення.
Щоб стати на біржу праці, документи краще принести відразу при першому візиті. Пакет документів досить стандартний і не викликає складнощів, крім одного – довідки про доходи. Саме її, в першу чергу, перевіряють співробітники біржі праці, і навіть одна неправильна буква може змусити співробітника біржі вимагати з вас нову виправлену довідку.

Бухгалтера часто помиляються, видаючи таку довідку. Найбільш часто можна зустріти таку помилку, як відсутність фірмового бланка або кутового штампу. Обов’язкова наявність всіх реквізитів фірми. Друга помилка та, що довідка повинна охоплювати рівно рік до дня вашого звільнення. Вона повинна містити суму, яку ви заробили рівно за рік, що передує вашому звільненню. Дуже важливо правильно підписати довідку, якщо на фірмі відсутній головний бухгалтер. Директор фірми перед своїм підписом повинен написати, що він в.о. головного бухгалтера.

Крім довідки про доходи, документи для біржі праці повинні включати в себе паспорт, документ про освіту, при чому вкладиш приносити необов’язково, свідоцтво про індивідуальний податковий номер та пенсійне свідоцтво. Також необхідно принести трудову книжку, якщо вона у вас є. Дуже важливо прийти на біржу праці вчасно, щоб не втратити зайвий місяць, за яке вам будуть виплачувати допомогу.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.