Які ікони повинні бути вдома?

Опубликовал admin | Релігія | середа 20 березня 2013 20:24


Які ікони повинні бути вдома?

Людина віруючий часто звертається до лику святих, це дуже важливо і необхідно. Духовна сила і віра допомагає у багатьох справах, і повинна бути присутньою в будинку справжнього християнина. Ми допоможемо дізнатися Вам, які ікони повинні бути вдома.

Образ Спасителя і Божої матері

Відомо, що кожної особистості, сфері життєдіяльності протегує святий. Обов’язково вдома необхідно мати ікону Спасителя і Божої матері, Святої Трійці. Зображення, придатне для дому це поясний зображення «Господа Вседержителя». Вид Богородиці може бути різного іконографічного типу.

Вінчальна ікона

благополуччя сімейних відносин і спокою в будинку буде сприяти вінчальна ікона господарів. Яку ікону мати вдома, як не стала свідком союзу люблячих господарів. Якщо домашній іконостас складається з декількох зображень, необхідно, щоб вінчальна ікона відповідала розмірами основним образам.

Божі угодники і святі

Також доречно в домашньому іконостасі встановити ікони Божих угодників. У числі найбільш шанованого великого праведника – Микола Чудотворець. Його образ не менш значущий для православного християнина і також важливий, як образ Господа Бога і Божої матері. Самі шановані образи святих в православ’ї це Сергій Радонезький та Серафим Саровський. Враховуючи це, історична спадщина радить Вам, які ікони повинні бути вдома.

Поширеним зображенням для домашнього вогнища також вважаються ікони святого великомученика, цілителя Пантелеймона та святого великомученика Георгія Побідоносця.

Правильним рішенням буде придбання для будинку ікон з ликами святих, імена яких носять члени сім’ї.

Ікона для кухні

У разі Вашого бажання повісити ікону на кухні, щоб молитися до і після трапези, це повинно бути зображення Спасителя, так як молитви звернені до нього. Гармонійним зображенням для цього приміщення також вважається ікона «Тайна вечеря». Також доречно для цього приміщення зображення Єфросина Палестинського.

Ікона для кімнати дитини

Для дитячої кімнати найбільш прийнятним зображенням буде ікона Ангела-Хранителя, або Небесного покровителя малюка.

Щоб якісно і правильно розмістити духовні зображення, Вам знадобиться дізнатися, як повісити ікони. Цю корисну інформацію зачерпніть тут.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.