Як ворожити на любов?

Опубликовал admin | Психологія | середа 20 березня 2013 20:53


Як ворожити на любов?

Любов – ах, яке прекрасне почуття! Як же хочеться закохатися, випробувати всі бурхливі емоції цього стану, щоб захоплювало дух, щоб в животі пурхали метелики! Не упустите шансу заглянути в майбутнє і дізнатися, що чекає вас в любові, і як ставиться до вас коханий.

Як ворожити на любов різними способами

 • На сірниках. Береш два сірники однією рукою, розміщуєш їх між великим і вказівним пальцями. Згадавши на один сірник себе, а на іншу конкретного хлопця. Підпалюєш сірники. Задуває вогонь. Дивишся, в якому напрямку повернулись сірники: хто до кого тягнеться, а хто відштовхується.
 • По книзі. Береш будь-яку книгу, бажано про любов, а не підручник з геометрії. Згадавши питання про сюжеті, який хлопцеві, називаєш номер сторінки, рядки і “зверху” або “знизу”. Знаходиш загадане і читаєш відповідь на питання. Гадати на любов цим способом цікаво з подружкою, щоб вона називала тобі номер сторінки і строчки.
 • За пливе свічці. Нарізаєш 6 довгих папірців, пишеш на кожній по одному чоловічому імені. Наливаєш в миску води до середини. Маєш у своєму розпорядженні папірці по колу миски, загинаючи їх кінці до центру посуду.
  Спираються листочки об підлогу. Підпалюєш плаваючу свічку, опускаєш її в середину миски. Який лист з ім’ям вона підпалить, з тим хлопцем ти і будеш разом.
 • Як гадати на картах на любов

  Береш колоду з 36 карт. Вибираєш Вальта і згадавши на ймення кожного конкретного хлопця. Перевертаєш їх сорочками вгору і розкладаєш по горизонталі. Тасуешь колоду з 32 карт. Потім розкладаєш їх під Вальта: перший ряд, другий, третій … і так виходить, що під кожним хлопцем лежить 8 карт. Дивишся під кожним Вальта: скільки з ним буде хробаків (любов), скільки бубей (грошей), скільки треф (діти), скільки пік (сварки). Ту долю, яка не сподобалася, прибираєш. Далі проробляєш все те ж саме, але з рештою трьома Вальта (ти не повинна повертати карти з хлопцями до закінчення гадання). З останнім залишилися хлопцем ти будеш разом! Цим ворожінням на любов користувалися ще наші мами.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.