Як стати впевненою в собі?

Опубликовал admin | Психологія | середа 20 березня 2013 20:53


Як стати впевненою в собі?

Одним з найважливіших якостей успішної людини є впевненість в собі. Але що робити тому, у кого цієї впевненості немає? Кращим варіантом, звичайно, є похід до психолога, але не завжди на це вистачає часу, грошей, мотивації. Спробуємо відповісти вам, як стати впевненим людиною без допомоги фахівця.

Чим чревата невпевненість в собі? Небажанням брати на себе відповідальність, пасивністю, залежністю від інших людей і їх думки, страх бути в центі уваги, страх публічних виступів, занижена самооцінка, складнощі у взаєминах з іншими людьми та ін Як бачите, ці прояви невпевненості можуть досить сильно зіпсувати життя, перешкодити самореалізації і ефективності даної особистості. Тому, треба постаратися стати впевненим у собі як можна швидше.

Як стати впевненою жінкою? Як стати впевненим чоловіком?

Рекомендації для обох статей приблизно однакові (для дівчат є особливі поради, які ми обговорюємо нижче).

 • Не зациклюйтеся на фізичних вадах. У вас занадто великий / маленький ніс? Ви занадто високий / низький? Ймовірно, інші взагалі не помічають цього вади або вважають його перевагою, вашою родзинкою. Ставтеся і ви до своєї зовнішності подібним чином.
 • Не критикуйте інших постійно. Якщо весь час будете вишукувати в інших недоліки, то страх стати об’єктом нападок з боку стане сильнішою. Помічайте в інших людях гідності, будьте ласкаві і уважні до оточуючих – такі люди завжди викликають довіру і симпатію.
 • Не бійтеся допустити помилку. Багато хто не може щось зробити не тому, що у них є якісь проблеми, а лише через страх припуститися помилки. Хоча, вони могли б досягти успіху в цій справі, якби спробували. Пам’ятайте, що ви в будь-якому випадку виграєте, навіть якщо помиліться, адже будь-який досвід безцінний, як позитивний, так і негативний. Навчіться знаходити вигоду в такій ситуації – отримаєте життєвий урок, і в майбутньому ви вже не наступіть на ті ж граблі. А ще, частіше згадуйте таке крилатий вислів: “Хто не ризикує, той не п’є шампанське!”
 • Самовдосконалення. Не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої кращі сторони. Займайтеся тим, що вам приємно і до чого у вас є покликання. Якщо у вас добре виходить, наприклад, співати то не залишайте ваш талант без уваги – ходіть на уроки вокалу, співайте в караоке-барі і т. д. Так, ви самі підніметеся в своїх очах, відчуєте себе більш впевненим.
 • Ставте собі досяжні цілі. Захотіли скинути пару зайвих кілограм – і схуднули. Захотіли підвищення по службі – і домоглися цього. Якщо мета досягнута обов’язково хваліть себе. Ситуація успішності дозволить вам відчувати себе упевненим ефективним людиною. Якщо ж щось не вдалося, не зациклюйтеся на невдачах. Поставте собі більш досяжну мету і радійте, коли її досягнете. Закріпіть цей стан у себе в голові, намагайтеся перебувати в ньому якомога довше.
 • Не намагайтеся усунути боязкість за допомогою алкоголю. Якщо ви можете бути розкутим і товариським, прийнявши невелику порцію алкоголю, значить ви в змозі досягти цього стану і без нього. Не кажучи вже про те, що алкогольний допінг для зняття невпевненості може увійти у звичку.
 • Як стати більш впевненим? Для цього треба бути щирим і не боятися висловлювати свої емоції. Якщо є привід для радості – радійте, якщо сумно – не надягайте на себе чергову посмішку. Якщо вам подобається якийсь чоловік, ви знаходите його чарівним та привабливим – не соромтеся сказати йому про це. Щирість – дуже привабливе якість, яке притягує до себе людей.
 • Ну і головне якість, яка підкаже вам, як стати впевненою в собі, а також вирішити багато інших проблем – це любов до себе. Навчіться приймати себе, такими, які ви є. Не порівнюйте себе з іншими, не копіюйте інших – це вірний шлях стати невпевненою в собі людиною і заробити парочку комплексів. Ви унікальна особистість. Цінуйте себе, не надавайте великого значення критиці інших людей (звичайно, ви можете прийняти її до відома і почерпнути з неї щось дійсно корисне). Джерело гармонії та впевненості всередині вас самих!
 • Як стати впевненою дівчиною?

  Не секрет, що для дівчат велике значення має зовнішній вигляд.
  Іноді їх невдоволення зовнішністю викликає невпевненість у собі. Крім тих рекомендацій, які були дані вище дівчатам, які бажають знати, як стати впевненою і сильною, можна порадити наступне:

 • Вранці, виходячи з дому, постарайся зробити свій зовнішній вигляд максимально привабливим. Нехай він залишається таким цілий день. Знаючи, що ти прекрасно виглядаєш, будеш почувати себе набагато сміливіше і впевненіше. Намагайся стежити за своїм зовнішнім виглядом, будь доглянута й оригінальна.
 • Вибирай одяг, в якій відчуваєш себе впевнено і вільна, а не ту, яка нав’язана глянцевими журналами. Колір одягу повинен бути тобі приємним і підходити до твого кольоротипу.
 • Не забувай, говорити собі кожен день компліменти! Ти прекрасна, чарівна, сексуальна!
 • Ось деякі поради, як стати впевненою або впевненою в собі людиною. Будьте впевнені в собі і будьте щасливі!


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.