Як поліпшити пам’ять швидко?

Опубликовал admin | Психологія | середа 20 березня 2013 20:53


Як поліпшити пам'ять швидко?

Гарна пам’ять потрібна нам в звичайних життєвих ситуаціях, а також просто необхідна для успіхів у роботі. Люди замислюються, як поліпшити пам’ять, як правило, в моменти, коли потрібно вкрай швидко розвинути цей психічний процес.

Як поліпшити пам’ять швидко

Говорити вам про продукти, що поліпшують пам’ять, сенсу вже немає. Про це треба дбати, коли у вас вагон часу. Зараз же ми приступимо до тренування пам’яті за допомогою спеціальних вправ.

Мнемотехніка

Поліпшити пам’ять швидко з допомогою мнемотехніки легко! В основі лежить принцип асоціацій. Тобто краще запам’ятовується те, що ми асоціюємо з чимось знайомим і звичним нам. Згадайте, ті ж кольори веселки і слова про фазана і мисливця. Школярам чудово допомагають забавні віршики на тему правил російської мови або теорем в математиці, бо все це буде наділений змістом.

Ви вільні вибирати такі асоціації, які вам заманеться! Правил ніяких немає. Спробуйте зараз запам’ятати чийсь номер телефону. Нехай асоціації будуть яскравими і запам’ятовуються. Наприклад, номер телефону: 56-87-12. А людина його запам’ятає так: 56 рік народження моєї мами – 87 номер моєї школи – в 12 років у мене був перший поцілунок.

Методика фотографування

Теж дуже швидкий спосіб поліпшити пам’ять. Огляньте предмет або явище, яке потрібно запам’ятати. Тут же закрийте очі і постарайтеся пригадати всі деталі, ставте собі питання про предмет і намагайтеся відповісти на них. На щось ви не зможете відповісти. Потім відкрийте очі і погляньте на предмет знову, зверніть увагу на те, що ви не змогли запам’ятати в перший раз.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.