Як побачити майбутнє?

Опубликовал admin | Психологія | середа 20 березня 2013 20:53


Як побачити майбутнє?

Екстрасенси запевняють, що відповісти собі на питання: «Як побачити майбутнє» може будь-яка людина. Ця така ж здатність, як, наприклад, швидкочитання. Розвинути власну інтуїцію до певних меж можна, виконуючи щодня певні вправи.

Заглянути в майбутнє

 • Для занять виберіть одне і той же час. Наприклад, виконуйте дії щоденно о 10 годині дня. В процесі тренувань ніхто не повинен заважати.
 • Зосередившись, почнемо подумки аналізувати минулий день. Згадаймо, яка інформація могла б допомогти вчора, якщо була б заздалегідь відома. Наприклад, вчора йшов дощ і, якщо б ви знали про це, заздалегідь озброїлися б парасолькою.
 • Тепер уявімо, що ви перебуваєте у вчорашньому дні і вже володієте всією необхідною корисною інформацією про нього. Все це треба постаратися відчути серцем, прокрутити в голові образи, смаки, запахи, відчуття.
 • Відчуйте, як це – знати на кілька кроків вперед, жити з упевненістю в цій інформації і розуміти, що вона прийшла з майбутнього.
 • Повторюйте вправу протягом декількох днів з дотриманням всіх умов. Так буде формуватися канал прийому інформації.
 • Коли він відкриється (зазвичай це відчуття приходить інтуїтивно), намагайтеся працювати з інформацією не для вчорашнього, а для сьогоднішнього дня: запросіть подумки відповідь на питання, що відбудеться завтра, якщо сьогодні ви зробите конкретні дії. Наприклад, як зміниться ваш завтрашній день, якщо прочитати сьогодні конкретну книгу або викинути конкретний предмет. Цілком очевидно, що інформація з майбутнього спочатку здасться помилкової або неповної. Але з кожним вправою результат буде все краще і краще, поки канал зв’язку не сформується остаточно. Зрештою, вам вдасться ні що інше, як побачити своє майбутнє.
 • Віщі сни

  Існує кілька вправ, які допомагають зрозуміти, як побачити уві сні майбутнє, і дають відповідь на хвилююче питання.

 • Підготовка до вещему сну ведеться далеко до заходу сонця. Щоб налаштуватися на канал зв’язку протягом дня кілька разів зосередьтеся на майбутньому майбутньому або на проблемі, яку належить вирішити за допомогою сну. Ставте собі питання про майбутній майбутньому, наприклад, «що я буду робити через 10 днів?» Або «що зміниться в моєму оточенні через 10 днів» і так далі. Завдяки таким питанням наше несвідоме налаштовується на міркування про майбутнє.
 • Паралельно з підготовкою несвідомого спробуйте усвідомлено вгадати зовсім близьке майбутнє. Наприклад, який фільм або передача йде по конкретному каналу. Або хто повинен подзвонити по телефону.
 • перед сном складіть лист, адресований самому собі в майбутньому. У ньому можете запитати ради, поцікавитися, що чекає через конкретний проміжок часу (наприклад, ті ж 10 днів), допомогти вирішити давно хвилюючу проблему. Можна, навпаки, написати лист як би з майбутнього собі вчорашньому. Уявити себе самого в минулому, уявити, що воно справжнє, а ви – людина з майбутнього, якому вже відомо, що вас чекає. Давайте самому собі в листі тільки корисні поради – вам же точно відомо, як треба було б вчинити 10 днів тому.
 • Коли лист написано, вкладіть його в конверт, напишіть свою адресу і покладіть під подушку. Можна скласти послання в електронному вигляді та надіслати самому собі ввечері перед сном. Замінити лист можна, уявивши, що розмовляєте зі своїм ангелом-хоронителем: потрібно буде зосередитися і точно викласти проблему словами, задати питання. Якщо людина вірить в силу молитви, то перед бесідою з ангелом можна прочитати одну з них. Це діє як елемент медитації та допомагає концентруватися на спілкуванні з духовним началом.
 • Ведіть щоденник сновидінь, в якому будуть фіксуватися питання, задані перед сном, і наступні сновидіння. В ідеалі – записувати сни в будь-який час ночі, якщо несподівано прокинулися і згадали сон.
 • Як правило, сни не дають абсолютно ідеальної картини майбутнього. У них присутні алегоричні образи. Наприклад, якщо у сні йде ремонт або ви переїжджаєте, то в реальному житті, швидше за все, вас чекають серйозні зміни.

 • Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.