Як гадати на картах Таро?

Опубликовал admin | Психологія | середа 20 березня 2013 20:53


Як гадати на картах Таро?

Не кожному дано ворожити на картах, потрібна добре розвинена інтуїція і щось ще, що нікому не відомо. Але ж так цікаво дізнатися, що буде або, хоча б, що було! А ще можна збиратися з подругами і ворожити. Зрештою, можна ж і придумати, що буде. А раптом збудеться! А може і вийде, адже хтось же вміє це робити! Давайте і ми спробуємо.

Щоб навчитися гадати на картах ТАРО, потрібно такі карти для початку придбати. Їх можна купити у відділах Фен-Шуй або в будь-якому езотеричному відділі, якщо такі є у вашому місті. Купити карти можна і в книжковому магазині. Також хорошим знаком вважається отримати карти в подарунок. Як тільки у Вас з’явиться своя колода карт ТАРО і Ви почнете гадати, нікому не давайте тримати ці карти в руках. Відтепер вони Ваші, і тільки Ви їх можете чіпати (це відноситься не тільки до карт ТАРО, але і до інших картах для ворожіння). Інакше карти можуть почати вередувати, ображатися і помстяться Вам в будь-якому ворожінні, сказавши неправду. Карти люблять одні руки – руки свого господаря.

Як гадати на картах ТАРО – розклади

Насправді, розклади можна придумати самому, але роблять це, в основному, вже досвідчені ворожки. Ми ж розповімо Вам про декілька традиційних розкладів карт ТАРО, за допомогою яких Ви зможете дізнатися про своє майбутнє. Деякі радять перед ворожінням перебрати всю колоду і вибрати для ворожіння тільки ті карти, які на даний момент відповідають Вашому духу, настрою і можливим результатам, які Ви очікуєте від майбутнього. Зауважимо, що аналіз можливих результатів – це не бажання хорошого результату, а саме аналіз можливих виходів, нехай і неприємних для Вас. Кажуть, що від цього точність ворожіння підвищується. Але це правило необов’язкове, Ви можете ворожити за допомогою всієї колоди.

Аналіз ситуації на 5 картах

Як гадати на картах ТАРО в такому випадку? Такий розклад допоможе вибрати вихід зі складної ситуації. Для цього потрібно витягнути навмання чотири карти з молодших Арканов і розташувати їх таким чином: перша карта кладеться зліва про ворожбитів, друга – навпроти першого праворуч від ворожбитів (між першою і другою залишається невеликий проміжок); третя карта кладеться вгору, четверта – вниз. І нарешті, кладіть карту посередині. Таким чином, у Вас повинен вийти картковий хрест. Слідкуйте за тим, як Ви витягаєте карти – якщо карта випала не прямо, а перевернуто, значить, так і має бути. Ставте її в розклад саме таким чином.

Що означають ці карти? Карта 1 – це Ваші можливості та ресурси, якими Ви володієте для вирішення даної проблеми, вона вкаже Ваші шанси на сприятливий для Вас результат подій. Карта 2 символізує перешкоди, труднощі і проблеми, з якими Вам доведеться зіткнутися при вирішенні проблеми. Карта 3 вказує на причину, по якій Ви прийміть те чи інше рішення. Карта 4 показує найбільш вдалий вихід із ситуації. Карта 5 підіб’є підсумок ворожіння.

Взаємовідносини між людьми

Як гадати на картах ТАРО при цьому розкладі? Для повного аналізу взаємовідносин Вам потрібні будуть 7 карт. Це ворожіння дозволяє зрозуміти суть Ваших відносин з іншою людиною. Для початку треба сформулювати яке вас цікавить, наприклад: «Які зараз взаємини в мене з (ім’я людини)?». Потім починайте розкладати карти.
Першу вибираєте з Старших Арканов, інші шість – з молодших Арканов.

Робимо розклад у наступному порядку: У центр кладемо першу карту; далі праворуч від першої карти зверху вниз в стовпчик викладаємо другу, третю і четверту карти; потім ліворуч від першої карти викладаємо знизу вгору в стовпчик п’яту, шосту і сьому карти. < / p>

Лівий ряд карт буде розповідати про Ваше відношення до людини, правий – про його ставлення до Вас. Центральна перша карта характеризує Ваші відносини на даний момент.

Що позначає кожна карта? Карти 2 і 7 говорять про усвідомлених почуттях і думках людей по відношенню один до одного. Карти 3 і 6 символізують почуття і емоції, як явні, так і приховані. Карти 4 і 5 вказують на зовнішній прояв взаємин, розповідають, що кожен з Вас хоче показати іншому. І карта 1, як ми вже говорили, характеризує взаємини в цілому.

Ставлення до людини на 3 картах

Цей розклад простіше попереднього, він покаже, що відчуває конкретна людина по відношенню до Вас. Для ворожіння зніміть навмання три карти з молодших Арканов і розташуйте їх перед собою в стовпчик зверху вниз. Карти будуть мати наступні значення: карта 1 – враження, яке Ви справляєте на людину, його усвідомлене сприйняття Вас; карта 2 – показує, які почуття по відношенню до Вас відчуває людина; карта 3 – розкриває підсвідоме ставлення, сприйняття і бажання людини по відношенню до Вам. Можливо, що людина сама про них поки не здогадується.

Ми трохи розповіли Вам, як ворожити на картах ТАРО. Всі розклади, які були розглянуті, відносяться до легких. Насправді, можливості карт ТАРО набагато більше. Вони можуть розкрити Вам Вашу особу, порадити щось конкретне особисто для Вас, дати довгостроковий прогноз для Вашого майбутнього. В Інтернеті Ви зможете відшукати багато варіантів ворожінь на картах ТАРО, у тому числі і складних. Пам’ятайте також, що використовуючи карти Молодшого Аркана, Ви отримуєте короткочасний, а не довгостроковий прогноз.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.