Я вагітна, і мене кинув хлопець!

Опубликовал admin | Психологія | середа 20 березня 2013 20:53


 Я вагітна, і мене кинув хлопець!

Як часто це можна спостерігати в наші дні – хлопець кинув вагітну дівчину. На жаль, молоді люди, забувши про порядність, часто просто зникають: деякі бояться відповідальності, інші просто не думають про становище дівчини і про те, до яких наслідків може призвести розрив. Причин багато, у кожного свої, але факт залишається фактом: хлопець кинув вагітну дівчину. Що робити?

Про що потрібно подумати

Я вагітна, і мене кинув хлопець: як бути? Для початку необхідно заспокоїтися і розкласти все по поличках. Природно, в такій ситуації це зробити досить проблематично, але ж від цього залежить твоє майбутнє і майбутнє твоєї дитини.

Можливо, ще не пізно все залагодити з молодою людиною. Іноді необачне рішення з приводу розставання буває ухвалене на емоціях, через шоку і несподіванки. Тоді все можна вирішити спокійним розмовою.

Деякі молоді люди йдуть, тому що думають, що дитина не від них. Звичайно, це буде легко перевірити в майбутньому, або знайти інші способи змусити їх повірити. Але чи потрібен тобі молодий чоловік, який настільки в тобі сумнівається і не довіряє? Особливо в якості батька майбутньої дитини?

Отже, ти вагітна, але тебе кинув хлопець. Життя на цьому не закінчується: тепер тобі потрібно турбуватися про своє здоров’я і про майбутнє малюка. Непогано було б обговорити цю ситуацію з батьками або близькими родичами. Напевно вони підтримають і допоможуть тобі. Напевно, найважчим при цьому буде підійти до мами і тата і сказати їм: “Я вагітна, що мені робити …” Ні в якому разі не слід побиватись горем, забуваючи все на світі, обов’язково звернися в жіночу консультацію і встань на облік.

Якщо працюєш – залагодити ситуацію на роботі, постав до відома начальство, до виходу в декретну можеш взяти звичайний відпустку, якщо він у тебе ще не відгули, і присвятити більше часу собі.

Як поступати в цій ситуації

Я вагітна і мене кинув хлопець: чи варто робити аборт? Багато дівчат, залишившись одні, часто зважуються на аборт. Чи варто це робити? Рішення за тобою. Аборт може призвести до ряду неприємних наслідків, проблем зі здоров’ям, або, що гірше, – до безпліддя. Але може бути, у тебе не вистачає коштів, щоб виростити дитину, а близькі відмовляють у допомозі. Можливо, ти дотримуєшся думки про те, що у дитини має бути повна сім’я. Або ж ти просто не готова або не в змозі ростити дитину сама.

Не виключено і навпаки – ти давно хотіла малюка, і народження дитини буде для тебе стимулом до початку нового життя. У такому випадку все складається не так вже і погано. Головне – взяти себе в руки і не падати духом.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.