Коли я вийду заміж: ворожіння

Опубликовал admin | Психологія | середа 20 березня 2013 20:53


Коли я вийду заміж: ворожіння

З давніх часів, всіх жінок, незалежно від віку, релігії та професії, хвилює питання про заміжжя. Це не дивно, адже призначення кожної дівчини – це обзавестися сім’єю, народити дітей. Тому існує багато ворожінь, які можуть відповісти на таке делікатне питання. Хтось ходить до ворожок, а хтось робить це самостійно. Один з найпоширеніших способів дізнатися свою долю, є ворожіння на свічках.

Основні види ворожінь

Щоб відповісти на питання: коли я вийду заміж? Ворожіння можна провести, за допомогою дзеркала і свічок. Необхідно взяти дзеркало, яке не спотворює, повністю ціле, без найменших подряпин. Знадобляться так само і свічки. Вони повинні бути освітлені в церкві, середніх розмірів. Візьміть дзеркало, поставте його перед собою. Дві свічки поставте на тарілки, ліворуч і праворуч від дзеркала. Потрібно загадати: яка з стоять свічок – ви, а яка – ваша кохана людина. Запаліть свічки, тільки лівою рукою.

Якщо полум’я горить однаково, значить у вас повна гармонія. Це провісник швидкого заміжжя. Якщо ж ваша свічка згоріла швидше, ніж та, яка загадати на «судженого», значить, лише ви хочете цього заміжжя. Якщо його свічка згоріла першою, значить чекайте швидкого пропозиції руки і серця.

Дуже популярний спосіб ворожіння, який проводять в ніч на свято Івана Купала. Візьміть миску, наповніть її водою. Так само потрібно золоте кільце. Згадайте питання, наприклад, коли ви вийдете заміж. Подумки повторюйте ім’я людини, яку любите. Киньте кільце в воду. Вважайте кількість кіл на воді. Це число стане заповітним – датою весілля. Якщо ж кілець зовсім немає – весілля з людиною, яку ви загадали – не буде.

Ворожіння на вік заміжжя

Багато дівчат хочуть знати конкретний час, щоб підготуватися, як слід, до цього знаменного дня. Тому існує ворожіння: у скільки вийду заміж? Ось, що знадобитися: обручку матері чи бабусі. Візьміть також склянку чи банку. Ємність повинна бути скляною. Наповніть посудину водою, так, щоб чверть її, була порожньою. Необхідно взяти свій волосся, протягнути в кільце. Поставте його над банкою або склянкою, щоб кільце було на рівні з краями посудини. Тримайте до тих пір, поки кільце не почне битися об краю скляній ємності. Скільки разів воно вдаритися, у стільки ви і вийдете заміж.

Для того щоб дізнатися і відповість собі на такий, здавалося б, просте питання – чи вийду я заміж? Ворожіння можна провести за допомогою перлового намиста. Таким методом користувалося не одне покоління, тому такий спосіб, можна сказати, перевірений часом. Щоб поворожити на весілля, потрібно одягнути перли, за тиждень до молодика. Носити, не знімаючи, до самого ворожіння. Так, намисто насититься вашою енергією. Коли зійде новий місяць, можна приступати. Візьміть миску, наповніть її водою. На воду потрібно покласти чистий паперовий лист. На цей лист покладіть перли, подумки задайте питання про заміжжя, і ім’я коханого людини. Якщо протягом декількох хвилин намисто не потоне – весіллі бути. Якщо ж навпаки – піде під воду, значить, за цієї людини вам не судилося вийти заміж.

Гадання в інтернеті

Якщо ви прихильниця мережі інтернет, можна поворожити і онлайн. Щоб вам дали чітку відповідь на питання – коли я вийду заміж, ворожіння безкоштовно можна провести на сайтах, з подібними послугами. Вам поворожити на картах, або використовуючи нумерологію. Віртуальний пасьянс, або гадання по даті народження – вирішуйте самі. Головне – щоб відносини і симпатії, завжди були взаємні і в радість. Сподіваємося, що наша стаття допоможе Вам відповісти на таке складне питання про заміжжя за допомогою ворожінь. Адже завжди цікаво дізнатися, що чекає в майбутньому.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.