Чи любить він мене?

Опубликовал admin | Психологія | середа 20 березня 2013 20:53


Чи любить він мене?

У всі часи закоханим не дає спокою питання, взаємно чи їх почуття. Кожна дівчина хоч раз в житті намагалася знайти відповідь на питання: «Чи любить він мене?» Різні види ворожіння допомагають підняти таємничу завісу і дізнатися про справжні почуття коханого.

Традиційні гадання

Багато дівчат вдаються до допомоги ворожіння. “Чи любить він мене?” – Ось, що хвилює їх найбільше. Існує безліч способів ворожіння, що дозволяють знайти відповідь на це питання. Крім всього іншого, дуже важливо правильно вибрати час для ворожіння. Найбільш правдиві відповіді ви отримаєте взимку, в Святочні вечора, або ж, влітку на Івана Купала.

Гадати можна на картах, на воску, на рунах, на кавовій гущі, по руці. Вибираючи спосіб ворожіння, потрібно знати основні правила, яких необхідно дотримуватися під час нього, інакше правдивий результат отримати не вдасться.

Вирішивши поворожити на картах, потрібно пам’ятати, що колода має бути нова. Якщо ви вже грали нею, то результат може бути неправильним. У такому випадку на картах перед початком гадання повинна посидіти нецелованая дівчина. Потім колоду потрібно ретельно перетасувати, і кілька карт зняти лівим мізинцем у напрямку до себе. Після цього слід згадати ім’я коханого і покласти зняті карти під низ колоди. Після цього можна гадати будь-яким способом, який вам до душі.

Якщо ви захочете поворожити на воску, вам знадобиться свічка. Вона повинна бути обов’язково воскової, парафінова для цієї мети не підійде. Крім того, потрібна мисочка з водою, в яку ви будете лити віск. Перед тим, як запалити свічку, загадайте бажання або поставте питання. Коли свічка почне плавитися, нахиліть її над мисочкою, щоб віск вилився у воду. Коли він застигне, діставайте його з води. Уважно розгляньте вийшло зображення – це і буде відповідь на ваше запитання.

Дізнатися, чи дійсно хлопець вас любить, можна і за допомогою кавової гущі. Для цього потрібно зварити міцну каву, перелити його в маленьку чашечку, дати трохи відстоятися, і випити, залишивши гущу на дні. Потім візьміть чашку в ліву руку, задайте своє питання і три рази поверніть її за годинниковою стрілкою. Зробивши це, переверніть чашку на блюдце і порахуйте до семи. Тепер можете піднімати чашку і шукати питання на свою відповідь в плямах кавової гущі.

Ворожіння онлайн

Якщо ви не впевнені в тому, що зможете самостійно заглянути в майбутнє, вам на допомогу прийде ворожіння онлайн. Для цього вам достатньо буде лише зайти на потрібний сайт і вибрати спосіб ворожіння. Що найголовніше, це абсолютно безкоштовно! І на запитання: “Чи любить він мене?” ворожіння онлайн відповість без зволікань.

Заглянувши на сайт Гадання на любов, ви знайдете гадання на гральних картах, любовні гороскопи і ще багато цікавого.

На сторінці безкоштовних онлайн ворожінь на любов, ви знайдете не тільки гадання, але і пасьянси, за допомогою яких ви напевно знайдете відповідь на ваше запитання: «Чи любить мене хлопець?» Ворожіння тут абсолютно безкоштовне, а крім того, є можливість пройти різні тести.

А на сайті Astro Meridian вас чекає стільки всього, що в пору розгубитися! Тут ви знайдете безліч різних ворожінь, віщувань, тестів. Також ви зможете дізнатися свій гороскоп, і за допомогою сонника розкрити значення найбільш таємничих і загадкових снів.

Як бачите, знайти відповідь на питання: “Чи любить він мене?” зовсім не складно, достатньо звернутися до ворожінь і всі сумніви будуть розвіяні.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.