Як видалити з флешки вірус?

Опубликовал admin | Програмне забезпечення | середа 20 березня 2013 21:01


Як видалити з флешки вірус?

Флешки міцно увійшли в наше активне життя як дуже зручний засіб для зберігання і перенесення інформації. Зручність використання сприяє поширенню всіляких спеціалізованих вірусів, тобто створених спеціально для знімних носіїв і розповсюджуваних з їх допомогою. Тому питання, як з флешки видалити вірус – дуже актуальне.

 • Безкоштовна програма Анти-ауторан 4.1 давно зарекомендувала себе як надійний засіб для “лікування” флешок від вірусу autorun. *. Програма після запуску сканує кореневі розділи всіх дисків, при необхідності видаляє вірус і створює на флешці папку захисту autorun.inf, яка блокує автоматичний запуск вірусу на флешці. Однак Анти-аутораном можна видалити не всі можливі віруси.
 • Антивірусна програма “Зоркий очей” здатна виявляти віруси на флешках, в тому числі і раніше невідомі. Програма сумісна з іншими антивірусами, не оновлює антивірусні бази. Вона відстежує файл автозапуску і, таким чином, блокує дію вірусу. Утиліта має кілька корисних функцій, таких як список виключень і можливість відновити видалені файли. Програма ще вміє справлятися з маскуються під ярлики і папки вірусами. Програма “Зоркий очей” безкоштовно розповсюджується для жителів Росії та інших країн колишнього СРСР. Вона компактна і швидка.
 • Продовжуючи розмову про те, як з флешки видалити вірус, варто сказати, що заслуговує на увагу така надійна програма як USB Disk Security, яка блокує запуск автоматично запускаються на флешці програм, аналізує ступінь ризику і сигналізує користувачу про небезпеку. А користувач вже вирішує, як далі поступити з тією чи іншою програмою. Але, можна і автоматично видаляти потенційно небезпечні файли. Програма, в залежності від версії, має корисні функції, наприклад, дозволяє допускати запис на флешку тільки за паролем. Якщо вірус смирно лежить на флешці і не проявляється в автозапуску, то програма загроз не виявить.
 • Віруси, тихо лежать на флешці і чекають своєї години, краще сканувати потужними платними антивірусними сканерами типу Доктор Веб або Касперський.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.