Як видалити win32?

Опубликовал admin | Програмне забезпечення | середа 20 березня 2013 21:01


Як видалити win32?

Віруси являють серйозну загрозу не тільки безпеки комп’ютерної системи, але і її працездатності. Одним з шкідливих вірусів є win32 і його модифікації. Застосування сучасних антивірусних програм допомагає запобігати зараженню комп’ютера вірусами, в тому числі і win32. Цей вірус є «Трояном» і маскується під одну з виконуваних завдань системи.

Видалення вірусу

Щоб відповісти на питання, як видалити win32, необхідно визначити його вид. Цей вірус має багато різновидів і маскується під різні процеси. Одним з найпростіших способів видалення вірусу є запуск повного сканування антивірусною програмою. Безперечним лідером є антивірус Касперського, з останньої базою. Однак іноді вірус блокує запуск антивірусної програми або не визначається нею, як вірус. Тоді необхідно завантажити утиліту з сайту Dr.Web, скопіювати її на флешку і запустити на перевірку комп’ютера. Знайдені віруси слід видалити. Після такої процедури необхідно провести чистку реєстру, щоб позбутися від усіх записів вірусу.

Як видалити вірус win32 і не нашкодити системі комп’ютера? Слід пам’ятати кілька правил. Необхідно:

 • перед скануванням і видаленням необхідно запускати комп’ютер у безпечному режимі.
 • Використовувати потужний антивірус.
 • Очистити реєстр в ручному режимі або із застосуванням скриптів в програмі AVZ.
 • Виробляти повне сканування системи.
 • Очищати не тільки реєстр, а й історію браузера.
 • Використовувати сучасні браузери при роботі в інтернеті.
 • Особливість вірусів win32 полягає в тому, що багато з них не проявляють жодної активності при роботі комп’ютера, однак, здатні вкрасти цінну інформацію при зверненні до тих або інших ресурсів в інтернеті, зокрема, до банківських операцій.
  Однією з ознак зараження комп’ютера є поява в системних папках таких файлів, як, twex.exe, ntos.exe, oembios.exe, lowsec \ \ user.ds, sdra64.exe, twext.exe lowsec \ \ local.ds. Це свідчить про наявність вірусу сімейства trojan win32. Як видалити його, підкаже функціонал програми ZbotKiller.exe.

  Ця програма сканує систему, знаходить і видаляє відомі модифікації вірусу, виправляє реєстр і очищає комп’ютер від всіх записів і змін, зроблених вірусом. Також вона видаляє поширення вірусу в інші працюючі програми. Запуск цієї програми можливий, як на зараженому комп’ютері, так і в локальній мережі. Особливістю програми є те, що перезавантаження комп’ютера після сканування системи не потрібно. Взагалі, слід зазначити, що економія коштів на придбання і використання антивірусних програм може вирости в серйозні витрати по відновленню системи або втраті важливих відомостей.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.