Як видалити recycler?

Опубликовал admin | Програмне забезпечення | середа 20 березня 2013 21:01


Як видалити recycler?

Найчастіше ми навіть не помічаємо, як наш ПК заразився тим або іншим вірусом. Особливо часто це відбувається через флеш-накопичувачі. І самим шкідливим гостем є вірус recycler, який деколи завдає непоправної шкоди.

Видаляємо вірус

Перед тим як видалити recycler слід завантажити з інтернет мережі утиліту kk.exe, яка призначена для роботи з цим вірусом. Після цього її потрібно запустити і зробити перевірку. Якщо ж її запуск нічого не дав, то слід спробувати видалити вірус вручну. Для цього необхідно встановити файловий менеджер, в якому потрібно включити відображення прихованих і системних файлів. Потім слід відкрити флешку в файловому менеджері і видалити всі незнайомі теки і файли.

При видаленні вручну ні в якому разі не можна відкривати файли і диски подвійним клацанням, необхідно використовувати саме древо файлів. Неодмінно підлягають видаленню файли autorun.bat, autorun.exe, autorun. ~ Ex, autorun.ico, autorun.txt, autorun.bin, autorun.reg, autorun.inf, autorun.srm, autorun.ini, autorun.vbs, autorun . wsh. Також, рекомендується видалити й інші незнайомі файли з розширеннями. Com,. Sys,. Inf,. Tmp,. Exe. Папки RECYCLER або RECYCLED теж підлягають видаленню.

Якщо видалені файли з’являються знову, значить, заражений комп’ютер, потрібно оновити основний антивірус, або повністю переустановити систему і відформатувати простір жорсткого диска. Тепер ви знаєте, як видалити вірус recycler, і ваш комп’ютер і файли будуть надійно захищені.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.