Як видалити Norton?

Опубликовал admin | Програмне забезпечення | середа 20 березня 2013 21:01


Як видалити Norton?

Після того, як з комп’ютера були вилучені продукти лінійки Norton, з використанням стандартного дєїнсталлятора, нерідко виникає ситуація, коли зникає доступ до сайтів мережі. Відбувається це тому, що не завжди стандартний дєїнсталлятор Norton здатний провести повне видалення програми. Щоб уникнути подібної неприємності, потрібно знати, як видалити Norton та його продукти за допомогою засобів Microsoft Windows, і, в разі необхідності, і за допомогою особливої утиліти для видалення – «Norton Removal Tool». Але щоб остаточно видалити програму, вам буде потрібно і утиліта і докладна інструкція, що наведена нижче.

Як видалити Norton internet security

 • допомогою кнопки «Пуск» перейдіть в «Панель управління», а звідти в категорію «Установка та видалення програм».
 • Із запропонованих програм виберіть Norton. Натисніть «Видалити / Змінити». Коли вікно майстра установки відкриється, виберіть «Видалити всі дані користувача, включаючи збережені паролі та вміст карантину», а далі виберете кнопку «Далі».
 • Коли процес видалення програми буде завершений (що займає не більше хвилини), виникне пропозиція здійснити перезавантаження комп’ютера. Тому у віконці майстра установки виберете «Перезавантажити зараз».
 • Після успішного видалення більше не доведеться здійснювати ніяких додаткових дій. Але якщо після перезавантаження ПК вискакує повідомлення про виниклу помилку, або з’являється повідомлення, яке підтверджує, що видалення Norton не завершено успішно, тоді необхідно скористатися спеціально призначеної утилітою для видалення – «Norton Removal Tool». Завантажити її можна з сайту Symantec компанії.
 • Скачав і запустивши утиліту для видалення «Norton Removal Tool», клікніть по іконці програми та дотримуйтесь інструкцій.

 • Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.