Як видалити nod32?

Опубликовал admin | Програмне забезпечення | середа 20 березня 2013 21:01


Як видалити nod32?

ESET NOD32 – прекрасний антивірусний софт, який подобається багатьом користувачам завдяки своїй надійності і ефективності. Багато відчувають проблеми при видаленні даного антивіруса з комп’ютера, так як він залишає після себе безліч зайвих папок і файлів, які можуть вплинути на роботу комп’ютера.
Є два основних способи, як видалити NOD32 з комп’ютера.

Засоби Windows

Найбільш простий спосіб видалення NOD32 – скористатися стандартними засобами Windows. Для цього вам необхідно перейти в «Пуск – Панель управління». Далі, в залежності від вашої версії операційної системи:

 • Для користувачів Windows XP – відкрити «Установка та видалення програм». Знайдіть у списку даний антивірус і натисніть на «Видалити \ Змінити» та підтвердіть, що ви хочете видалити програму з комп’ютера.
 • Користувачам Windows 7 – «Програми». Пошукайте у списку назву антивіруса і двічі клацніть по ньому, після чого підтвердьте видалення.
 • Після цього вам не потрібно більше турбуватися про те, як видалити ESET NOD32, так як комп’ютер сам впорається з цим завданням. Після перезавантаження комп’ютера вам потрібно буде видалити ті папки, які залишилися після антивіруса. Зазвичай через них користувач не може встановити на комп’ютер інше антивірусне забезпечення, тому важливо вчасно позбутися від них. Увімкніть на комп’ютері режим, в якому приховані папки і файли будуть відображатися. Далі, в залежності від типу ОС:

 • Користувачам Windows XP: видаліть з комп’ютера папку C: \ Program Files \ ESET, C: \ Documents and Settings \ All Users \ Application Data \ ESET, а також папку ESET, яка знаходиться в C: \ Documents and Settings \ [ ім'я_користувача] \ Application Data \ ESET
 • Користувачам Windows 7 потрібно видалити теж видалити дві папки: перша C: \ Program Files \ ESET і друга папка C: \ ProgramData \ ESET
 • Якщо ви зрозуміли, як видалити NOD32, і зробили все вірно, ви зможете встановити нове антивірусне забезпечення. У разі невдачі вам варто спробувати другий спосіб видалення даного софта.

  Утиліта ESET Uninstaller

  Для такої задачі, як видалити антивірус NOD32, була створена спеціальна утиліта. Невеликим її недоліком є те, що через неї після видалення антивіруса може виникнути необхідність в перенастроюванні Інтернету. Утиліту потрібно завантажити в кореневий каталог диска C: \, після чого перезавантажити комп’ютер, увійшовши в безпечному режимі. Після цього запустіть утиліту і прочитайте попередженні про можливі проблеми при видаленні. Щоб продовжити видалення, введіть «y».

  Далі утиліта видасть вам список антивірусних програм, встановлених на комп’ютері. Введіть порядковий номер NOD32 і після натискання Enter введіть команду «y». Почекайте, поки утиліта закінчить роботу і перезавантажте комп’ютер у звичайний режим.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.