Як створити вірус?

Опубликовал admin | Програмне забезпечення | середа 20 березня 2013 21:01


Як створити вірус?

На сьогоднішній день, створення вірусу – це своєрідне справа для кожного користувача комп’ютера і інтернету. Вони створюються з тією метою, щоб зіпсувати кому-небудь нерви, просто жартівливо познущатися. Але існують і такі розробники, які створюють небезпечні та вкрай неприємні віруси. Вони псують роботу комп’ютера, а іноді і зовсім його «вбивають». Можуть «з’їсти» всі потрібні для роботи або навчання файли, важливі документи. Є й такі, які можуть зламувати банківські рахунки, електронні гаманці, пошту та іншу конфіденційну інформацію.

З якою метою створюються віруси

Найчастіше, питання, як створити вірус, цікавить тих, хто хоче заробити чималі гроші, на чужому, так би мовити, «горе». Наприклад, створюється вірус, який «ламає» екран комп’ютера. В інтернеті можна підхопити різноманітні вірусні програми. Коли такий вірус потрапляє в систему комп’ютера, псується екран, перестає показувати зображення та інше. Що б виправити це, існують антивіруси. Людина, що створив вірус, тепер заробить гроші, продавши вам антивірус до нього. Ось така схема заробітку.

Самостійне створення вірусів

Самостійно так само можна створити подібний вірус. Наприклад, як створити банер вірус, що б він функціонував на робочому столі. Такий вірус створюється, з метою заробітку. Наприклад, роблячи банер вірус, ви вказуєте номер телефону, на який жертва, підчепити такий вірус, буде висилати код – гроші, що б від нього позбавитися. Так само цей вірус може зламати паролі від електронної пошти, та й, загалом, всі паролі. Вірус – «троян».

З чого почати

Для початку, потрібно закрити всі відкриті вікна на комп’ютері, що б вони не закривали вікно з вірусом. Їх можна так само просто скрутити. Не повинно бути нічого зайвого. Тепер потрібно закрити всі браузери. Процес, який надає інтерфейс, має бути завершений. Потім, коли всі процеси завершені, потрібно заблокувати «диспетчер задач».

Переходьте до створення. Відкрийте (або розгорніть) вікно, з вірусом. Форма повинна бути у вигляді листа, розміщуватися по центру. Заходьте в властивості – Broder Style, а потім 0-None. Запустіть вікно. Потрібно почати з таких комплектуючих: автозавантаження. Для того, що вірус завантажувався у момент завантаження системи «windows», потрібно прописати коди:

 • HKLM \ Software \ Microsoft \ Windows \ Current Version \ Run Services – це сервіси
 • Для того, що б запуск відбувався, в момент завантаження системи, потрібен такий код:

 • HKLM \ Software \ Microsoft NT \ Current Version \ Windows
 • Для того, що б закрити вірус, потрібно так само прописати такий код:

 • HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ Current Control Set \ Safe Boot
 • Ці рекомендації допоможуть у тому, як створити комп’ютерний вірус.

  Таких подібних вірусів, існує багато. На екрані з’являється банер, який вимагає відправити код на номер. Так діють віруси банери. Вони вкрай небезпечні, оскільки можуть не просто зламати пароль, але і сильно пошкодити систему.

  Створення вірусів – вимагачів

  Існують і такі віруси, які називаються вимагачі. В основному, вони створені для того, що б подразнити господаря комп’ютера. Звичайно, є небезпечні, але часто вони просто «грають на нервах». Коли такий вірус знаходиться в системі, він може позбавити вас можливості користуватися комп’ютером. На екрані з’являється здирницький напис, прислати повідомлення з таким-кодом, на такий-то номер. Віруси такого типу, одні з найнебезпечніших. Той же «троян» (викладено вище), так само є вірусів вимагачем. Якщо вас цікавить питання, як створити вірус вимагач, можна скористатися порадою, викладеним вище. Якщо ви хочете запустити вірус, що б він функціонував разом з комп’ютером, прописати код у «run», не дасть потрібного результату. Під кожний вірус, повинен бути свій ключ.

  Нешкідливі віруси

  Існує особлива «каста» вірусів. Це нешкідливі, але дуже докучливі віруси. Особливої назви вони не мають, але їх можна назвати прикольними. Вони можуть вимикати комп’ютер, всіляко знущатися, але не блокувати систему. Для того, як створити прикольний вірус, можна використовувати різні способи. Один з них такий:

 • Можна створити вірус, за допомогою робочого столу і стандартної програми. При запуску такого вірусу, будуть запускатися програми, які ви вкажіть. Наприклад, «paint».
 • Створіть текстовий документ. Перейменуйте його, поміняйте розширення на bat. Тепер потрібно прописати код, в цьому документі:
 • : X;
 • Start mspaint
 • Start explorer exe
 • goto x
 • Тепер зберігаєте. При запуску такої папки, вірус буде активований.
 • Такі прикольні віруси, можуть вимагати ввести будь смішне, або образливе жартівливе слово. Якщо ви цього не зробите, то комп’ютер може просто вимкнутися, без пошкодження файлів. Може здатися на весь екран не дуже пристойна картинка, або того гірше, видаватися небудь противні звуки.

  Ось і все, що ми хотіли вам розповісти про створення вірусів


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.