Як активувати Касперського?

Опубликовал admin | Програмне забезпечення | середа 20 березня 2013 21:01


Як активувати Касперського?

Сучасна людина не уявляє своє життя без комп’ютера. Хтось змушений просиджувати годинами перед монітором з обов’язку служби, хтось не уявляє і дня без соціальних мереж, а хтось просто любить пограти в online-ігри. Робота і розваги не вийдуть без доступу в інтернет. Однак саме там для комп’ютера «живе» найбільша небезпека – зараження вірусами. Існує безліч самих різних антивірусних програм, здатних своєчасно знешкодити вірус і забезпечити лікування системи з мінімальними пошкодженнями файлів. Кожен користувач має свої пріоритети у виборі системи захисту комп’ютера, проте однією з найбільш популярних програм залишається антивірус Касперського. Всього лише придбати таку ліцензійну програму мало, важливим залишається питання про те, як активувати Касперського, а потім – як його оновлювати. Кількість вірусів в мережі постійно зростає, і якщо не проводити оновлення, то захист буде надійною, дієвою тільки проти старих вірусів, нові ж безперешкодно будуть проникати в комп’ютер і знищувати файли.

Для початку потрібно спеціальний ключ, його незаконно розповсюджених варіантів в інтернеті дуже багато, але при їх установці дуже просто потрапити в так званий «чорний список» користувачів. Краще, якщо ключ буде ліцензійний, правда, в такому випадку він буде платний, його можна придбати в спеціалізованому магазині. В інтернеті є безліч піратських версій, і при бажанні таки можна спробувати встановити саме їх.

Як активувати ключ Касперського?

На панелі завдань є спеціальний значок червоного кольору у формі літери «К», за нього необхідно клікнути лівою кнопкою мишки. З’явиться віконце, там слід відшукати слово “ліцензія” і натиснути один раз. Якщо раніше встановлених ключів не було, то з’явиться повідомлення про те, що ліцензії не знайдено. Якщо ж ключі раніше були, то від них потрібно позбавитися, натиснувши кнопку «Видалити». Шлях вільний. Для виклику вікна активації ліцензії потрібно натиснути «Активувати додаток», потім перейти до повідомлення «Активувати за допомогою ключа». Далі виникне проблема: антивірус Касперського як активувати ключем, скачаним раніше на комп’ютер. З’явиться віконечко з можливістю огляду файлів, де і слід вибрати шлях до свіжого ключу. Наступний етап – програма перевірить, робочий він чи ні. Якщо його немає в «чорному списку», термін дії його ще не минув, то слово «активація» стане робочим, і, натиснувши на нього, ви завершите активацію. Для деяких нові оновлення вікна огляду не передбачені. У такому випадку в спеціально висвітленому віконечку необхідно просто прописати ліцензійний номер. Букви вводяться на англійській розкладці клавіатури. Можливо, виникне запит про ідентифікацію користувача, у спеціальних полях потрібно прописати свій e-mail і країну проживання, але зазвичай це необов’язково.

Крім постійної активації, тобто так звана пробна. Як активувати пробну версію Касперського? Для початку слід зрозуміти, навіщо вона взагалі придумана. Основне її завдання – це переконати користувача відмовитися від раніше використовуваної антивірусної програми і віддати перевагу Касперському. Зазвичай пробний варіант безкоштовний. У вікні активації необхідно вибрати покажчик «Активувати пробну версію» і далі ввести отриманий код. Процедура перевірки та встановлення стандартна.

Тепер Ви знаєте, як активувати Касперського. Сподіваємося, що наші поради стануть для вас корисні.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.