Як вивести жуйку з одягу?

Опубликовал admin | Побутові поради | середа 20 березня 2013 21:04


Як вивести жуйку з одягу?

Жувальні гумки вже давно припали до вподоби, як дітям, так і дорослим. Адже вона має не тільки відмінний смак, але у випадку, якщо вона м’ятна, відмінно справляється з карієсом. Але разом з тим, вона багатьом завдає неприємностей, коли виявляється прилип на улюбленій кофточці, куртці чи іншої речі. І, відповідно, зіткнувшись з такою проблемою, у кожного виникає питання про те, як вивести жуйку з одягу, затративши при цьому, мінімум сил?

Ефективні способи вивести жуйку з одягу

В першу чергу, рекомендується скористатися холодом. Так, якщо річ, з якою потрібно вивести жуйку невелика, то її можна покласти в морозилку і почекати, коли жувальна гумка затвердіє. Після цього, очистити її буде зовсім не складно. Якщо ж одяг має досить великий розмір, то її можна вивісити на вулицю, у випадку, якщо там стоїть мороз. Або ж, можна взяти шматок льоду і прикласти його до прилип жуйки і почекати коли вона стане твердою.

Також можна скористатися й іншим, не менш дієвим способом вивести жуйку з одягу. Для цього потрібно буде нагріти праску і взяти невеликий шматочок тканини. Його потрібно буде докласти на те місце, де прилипла гумка. Після цього, за неї потрібно буде пройтися праскою. В результаті жуйка від нагріву прилипне до шматочка матеріалу. А саму річ лише потрібно випрати в звичайному порошку. Можна також використовувати не праску, а окріп. Його потрібно буде тонким струменем лити на жувальну гумку, і при цьому потрібно буде одночасно відтирати її зубною щіткою. Після цього від забруднення ні залишиться й сліду.

У випадку, якщо ваша річ є стійкою до розчинників, то ними також можна буде скористатися для видалення жуйки. У ролі них може виступати толуол, безацетоновая рідина або звичайний ацетон. Але перед тим, як скористатися таким засобом, рекомендується нанести його краплю на непомітний ділянку одягу і подивитися, як буде реагувати її матеріал. Якщо все буде нормально, то можна буде приступати до роботи. На прилиплу до речі жувальну гумку потрібно буде налити трохи розчинника і почекати трохи поки він її роз’їсть. Після цього, зубною щіткою потрібно буде зчистити залишки


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.