Як вивести пляму від чаю?

Опубликовал admin | Побутові поради | середа 20 березня 2013 21:04


Як вивести пляму від чаю?

Кожен з нас мільйони разів чув фразу на свою адресу: «Ну, що ж, ти який неакуратний? Як можна поставити пляму на чистій гарному одязі? »Так, елементарно, можна! І не тільки в дитинстві з нами такий конфуз траплявся, але і в зрілому віці. Плями від молока, їжі і, звичайно ж, чаю з’являються на нашому одязі випадково і з необережності – вдома, на вулиці і в гостях. Як вивести пляму від чаю, яке теж є барвником?

Як позбутися від плям

Не варто зневірятися і, як кажуть, опускати руки. Спочатку потрібно обережно промокнути пляму від чаю сухою чистою серветкою. Потім необхідно обполоснути шматочок тканини, куди потрапив чай, проточною теплою водою і обробити пляму розчином бури. Після цієї процедури ще раз сполоснути тканину простою водою. Звичайно ж, для повного позбавлення від чайного барвника, варто одяг повністю попрати в біоактивних порошку.

Чим вивести пляму від чаю, якщо воно вже засохло на одязі? Тут процес чищення трохи складніше, але він теж ефективний. Потрібно натягнути тканину над чистим тазиком і посипати пляму бурого. Тепер слід полити забруднення гарячою водою – спочатку по самому краю плями, а потім відправитися в центр. Цей процес можна повторити ще пару раз. Від чайного плями і сліду не залишиться.

Є і ще один чудовий метод, щоб позбутися від чайного плями. Тут потрібно запастись таким набором: нашатирний спирт і гліцерин. Сумішшю з цих коштів потрібно протерти плями ватним тампоном.

Якщо, раптом, не знайшлося будинку всього вищепереліченого, то допоможе звичайнісінька лимонна кислота, яка в лічені хвилини позбавляє білосніжну бавовняний одяг від ненависних плям чаю. Її необхідно нанести на пляму і змити прохолодною водою через 15 хвилин.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.