Як відіпрати злиняти?

Опубликовал admin | Побутові поради | середа 20 березня 2013 21:04


Як відіпрати злиняти?

Кожен з нас, звичайно ж, знає, що не можна кидати червоне з білим, тому що вийде нерівномірний рожевий. Що потрібно прати окремо світле, темне і кольорове. Але у всіх бували ситуації, коли не розрахуєш порошок. Або кинув помилково. Або не вгадав з температурою. А тепер улюблена річ покрита некрасивими розлученнями. Прийшла пора відповісти на питання про те, як відіпрати злиняти і не угробити при цьому виріб.

Як відіпрати злиняти річ

На жаль, народні засоби тут безсилі. Ви, звичайно, можете спробувати виварювати улюблений елемент одягу в розчині з води і нашатирного спирту. Для цього у велику каструлю з водою вилийте 50 мл. нашатирного спирту, а потім помістіть туди свою річ. Даний спосіб не підходить для делікатних тканин, тільки для грубої джинси або бавовни. Та й запах потім відповідний.

Чим відіпрати злиняти

Прогрес не стоїть на місці, і зараз є маса засобів для того, щоб впоратися з цією проблемою. Ось деякі з них:

 • Поширені плямовивідники. На полиці будь-якого магазину побутової хімії ви зустрінете Comet, Vanish або Ace. Слідуючи інструкції, спробуйте вивести злиняти пляма з їх допомогою. Причому тут слід віддати перевагу саме кисневий відбілювач, тому що хлористі гірше справляються з цим завданням. Такі засоби допоможуть вам в питанні про те, як відіпрати злиняти білу річ, а з кольоровими краще не ризикувати.
 • Спеціалізовані засоби. Крім звичайних засобів для виведення плям, існують і спеціальні засоби проти злиняти плям. Це “Антілін” або “K2r”. Обидва вони націлені саме на відновлення кольору випадково забарвлених речей. Але використовувати їх потрібно акуратно і строго по інструкції, а то всю річ зіпсуєте. І у другого кошти є специфічна особливість – спочатку одяг стає рівного сіренького кольору, а тільки потім відновлюється істинний колір.
 • Інші засоби. Ще один варіант, який варто спробувати – це відбілювач Amway та плямовивідник “Dr. Beckmann”. Причому друге засіб повністю відповідає назві “побутова хімія” – вкрай отруйна штука, з якою потрібно працювати дуже акуратно.
 • Але найкращий засіб проти плям – це, звичайно ж, ваша пильність. Будьте уважні і акуратні!


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.