Як відіпрати вино?

Опубликовал admin | Побутові поради | середа 20 березня 2013 21:04


Як відіпрати вино?

Під час святкувань ніхто не застрахований від випадково пролитого на одяг спиртного. Якщо це горілка, то проблеми, в принципі і немає, але якщо вино, та ще й червоне! Розглянемо, як відіпрати вино.

Як відіпрати червоне вино

В першу чергу, перед тим як відіпрати червоне вино, слід визначити наскільки пляма свіже.

Способи виведення свіжих плям

 • втріть в пляму сіль, так що б вино перейшло на неї. Сіль міняйте в міру насичення вином до тих пір, поки пляма повністю не віддалиться. Для поліпшення результату використовують заздалегідь приготований розчин, що складається з двох чайних ложок нашатирного спирту, розведених в літрі води. Цим розчином промивають досить знебарвлені плями. Після чого залишки суміші прибирають вологою чистою тканиною;
 • пляма промийте гарячим молоком, потім річ добре виперіть звичайним порошком;
 • натягніть над посудом тканину з плямою від червоного вина і лийте на неї киплячу воду. Промивайте до тих пір, поки пляма повністю зникне. Даний спосіб можна застосовувати, якщо ви впевнені у якості виробу і барвниках.
 • Способи виведення застарілих плям

 • для виведення плями від вина з вовняної або шовкової тканини використовують наступний розчин: три частини горілки і по однієї частини нашатирного спирту і гліцерину. Нанесіть розчин на тканину;
 • щоб вивести пляму з кольорової тканини застосовують суміш сирого яєчного білка і гліцерину в рівних частинах. Потім добре прополощіть тканину в гарячій і холодній воді.
 • Корисні поради як відіпрати плями від вина білого виду

  Свіжі плями від білого вина виводяться за допомогою газованої мінеральної води. Залийте пляма, а потім добре прополощіть тканину.

  Застарілі плями від білого вина добре усуваються за допомогою гліцеринового розчину. Промийте заплямовану тканину гліцерином і після цього виперіть річ.

  Можна також скористатися таким розчином: 1 склянка води, 5 гр. мила, 0,5 ч.л. соди. Замочіть пляма і на наступний день виперіть. Будьте обережні: неякісні барвники можуть постраждати.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.