Як відіпрати траву?

Опубликовал admin | Побутові поради | середа 20 березня 2013 21:04


Як відіпрати траву?

Досить часто трапляється так, що на нашому одязі виявляються плями від трави. Особливо це стосується дитячого одягу. Наші чада, граючись на вулиці, нерідко падають на траву, що і призводить до виникнення неприємних складно відпирається зелених плям. Сучасні домогосподарки придумали безліч способів, як відіпрати траву. Про найбільш ефективних з них ми і поговоримо в цьому матеріалі.

Перш за все, якщо ви помітили пляма, потрібно якнайшвидше зняти одяг і запрати зелені трав’яні сліди. Для цього підійде звичайне господарське мило, яке є, мабуть, у кожному будинку. Свіжі плями від трави, як правило, відпираються досить легко. Якщо ж одяг «залежалася» в баку в очікуванні планової прання, бруд, швидше за все, серйозно в’їлася і видалити її буде набагато складніше.

Якщо господарське мило не допомагає і пляма уперто не хоче сходити, слід збити піну з стружки мила і долити в неї трохи нашатирного спирту. Цю суміш необхідно нанести на забруднене місце, почекати п’ять хвилин, а потім випрати річ. Крім цього, можна використовувати сольовий розчин. Для його приготування потрібно столова ложка солі і стакан теплої води. Тканину з плямою необхідно занурити в сольовий розчин на 15-ть хвилин. Після закінчення цього часу річ потрібно випрати. Пляма, швидше за все, зійде.

Продовжуючи тему того, як відіпрати плями від трави, необхідно відзначити, що в особливо складних випадках можна використовувати щітку. Єдине, варто звертати увагу на тканину. Якщо вона досить «ніжна», щітка може принести більше негативу, ніж позитиву.

Що стосується давніх плям від трави, вони досить ефективно виводяться 9-відсоткової перекисом водню. В якості альтернативи вищезазначеним розчинів можна також використовувати оцтово-щавлевий аналог. Для цього в склянці води необхідно розвести чайну ложку 30-відсоткової оцтової кислоти і стільки ж щавлевої кислоти. Ці речовини прекрасно знебарвлюють хлорофіл трави і допомагають позбавиться від «залежалих» плям.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.