Як прати штани?

Опубликовал admin | Побутові поради | середа 20 березня 2013 21:04


Як прати штани?

Штани стали останнім часом невід’ємними атрибутами і чоловічого, і жіночого гардеробу. Носити їх, безсумнівно, зручно, але не багато хто знає, як прати штани. Безпосередньо перед процесом прання бажано прочитати, що написано в інформації про догляд, і слідувати всім порадам, вказаними там. Також необхідно перед пранням ретельно перевірити кишені брюк, щоб їх вміст не заважало процесу прання.

При пранні лляних штанів необхідно пам’ятати, що їм не страшні високі температури. У пральній машинці їх можна прати при температурі 60 градусів в щадному режимі. Брюки біло кольору перуть за допомогою універсального порошку, а кольорові штани за допомогою порошку, який не містить відбілювача. Перед пранням деякі лляні речі необхідно намилити і залишити на кілька годин у воді. Прополіскувати брюки краще всього в прохолодній воді. Гладять такі вироби праскою з попереднім зволоженням.

При пранні шерстяних штанів варто пам’ятати, що температура води не повинна бути більше 30 градусів. Чи можна прати штани за допомогою сучасних порошків? Застосовують миючі засоби тільки для вовняних і тонких тканин. При сушінні вовняні штани необхідно розкладати, але не розвішувати. Біля батареї сушити вовняні штани заборонено, інакше вони сядуть.

Тепер розглянемо, як прати вельветові штани. Необхідно їх попередньо замочити на деякий час у холодній воді, в яку попередньо була додана ложка нашатирного спирту. Прати рекомендується в теплій воді звичайним пральним порошком, але не віджимати і не терти. Віджати воду можна за допомогою рушника, а сушити на плічках.

Дотримуйтесь всі необхідні правила по догляду за брюками, і вони будуть довго виглядати як нові.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.