Як прати джинси?

Опубликовал admin | Побутові поради | середа 20 березня 2013 21:04


Як прати джинси?

Прання джинсів справа нескладна, але певних правил дотримуватися потрібно. Звертаємо вашу увагу, що першу прання краще здійснити відразу, щоб тканина пом’якшилася, та й щоб ви не відчували себе некомфортно в обновці. При пранні бажано звернути увагу на вказівки на етикетці, щоб джинсова тканина як можна довше зберігала свій колір і форму.

Пам’ятайте, що джинси краще взагалі не замочувати. Але все-таки, якщо це необхідно, то не замочуйте джинси в теплій воді не більше, ніж на годину, інакше іржі навколо клепок і розлучень не уникнути. Для замочування краще використовувати господарське мило, тому різні порошки освітлити вашу тканину і будуть сприяти потускнению заклепок, куточків і гудзиків. Якщо джинси чорні або кольорові, то можна замочити їх, додавши у воду трохи оцту. Перед тим, як почати прання, блискавку на джинсах необхідно застебнути.

При прання джинсів (краще, якщо вона буде відбуватися вручну) температура води повинна бути не більше 40 градусів. Багато хто з нас не знають, як прати джинси вручну. Ну, по-перше, ні в якому разі не використовуйте порошки з біоактивними компонентами або з відбілюючим ефектом – вони зіпсують колір ваших джинсів. У воду можна додати трохи оцту. Прати необхідно щіткою середньої жорсткості. Намилюйте щітку (не джинси) і злегка натискайте нею на джинси при чищенні. Місця з великим скупченням грязі можна потерти щіткою більш інтенсивно, але в інших місцях тріть акуратніше, тому фарба линяє досить швидко.

Якщо у вас занадто багато справ, та й попросту немає часу, то можна випрати і в пральній машині. Прати необхідно при нормальному циклі. Перед тим, як почати прання, потрібно застебнути джинси і вивернути їх навиворіт. Будь джинси трохи линяють, але якщо вони і справді хороші, то не втратять колір.

Будь-яка річ повинна бути охайною і чистою. Джинси – не виняток, але багато хто з нас не знають, як часто можна прати джинси. Тут все залежить від того, як часто ви їх носите і наскільки акуратно. Якщо ви бачите, що джинси «просять» прання, то не відмовляйте їм у цьому.

Якщо ви прали джинси вручну, то джинси необхідно полоскати в прохолодній воді. Також рекомендується їх не м’яти. Для того, щоб вичавити джинси, потрібно затиснути долонями штанину і зігнати воду вниз. Сушити джинси бажано на повітрі, але не на пекучому сонці. При сушінні джинсів виверніть їх навиворіт. Гладити джинси краще, коли вони вологі, з застосуванням пари. Після цього вони стануть більш м’якими, комфортними, та й зовні будуть виглядати новіше і акуратніше.

Технологія прання джинсів зовсім нескладна, і тепер ви знаєте, як правильно прати джинси.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.