У чому летіти до Єгипту?

Опубликовал admin | Побутові поради | середа 20 березня 2013 21:04


У чому летіти до Єгипту?

Збираючись на відпочинок в Єгипет, слід заздалегідь подбати про всі нюанси. Більшість туристів, у метушні збору речей, рідко задаються питанням про те, в чому летіти до Єгипту. А між тим, слід серйозно подумати над цим. Адже, таким чином, можна уникнути багатьох, часом навіть комічних, ситуацій.

Взуття

Особливу увагу слід приділити вибору взуття, оскільки якщо вона буде натирати, то навряд чи політ здасться комфортним. Тому шпильку і платформу краще залишити для офісу, а для перельоту підібрати, що-небудь простіше. По-перше, шпилька може легко застрягти в ескалаторі, а по-друге, в таких туфлях непросто втримати рівновагу в літаку.

Також слід врахувати, що взуття без каблуків і платформи не повинна бути новою, оскільки вона може запросто натерти ногу. Багатьом відразу на розум приходять кросівки, але вони теж не кращий варіант для літака, так як на шляху до посадки, їх доведеться знімати ні один раз, а щоразу розв’язувати-зав’язувати шнурки, досить клопітно. Найкращим вибором в цьому випадку будуть черевики без шнурків для чоловіків, мокасини або балетки – для жінок.

Одяг

Вибираючи одяг для польоту, слід віддавати перевагу натуральним матеріалам, оскільки вони дозволяють шкірі дихати. Крім цього, рекомендується відмовитися від світлих тонів, так як під час польоту може статися все що завгодно, наприклад, можна поставити пляму від кави. А на темному одязі його мало хто помітить. Також не слід забувати про проблему втрати багажу. У такому випадку, вам доведеться ходити в одній і одязі, до тих пір, поки сумки не повернуть. Крім цього, не рекомендується летіти до Єгипту в джинсах, оскільки вони вкрай незручні. Ідеальним варіантом буде одягнути легінси або спортивні штани. Якщо ви їдете відпочивати до Єгипту в зимову пору року, тоді в аеропорт ви приїжджаєте в теплому одязі, який можна легко прибрати в сумку. А якщо вас хтось проводжає, то завжди можна віддати речі цій людині. Однак, в цьому випадку, треба бути впевненим, що вас зустрінуть після відпочинку, і ви зможете надіти теплі речі в аеропорту. Також деякі туристи беруть з собою змінне взуття, і прямо в аеропорту перевзуваються в літню, а зимову прибирають в сумку або віддають проводжаючим.

Роздумуючи над тим, що одягнути в Єгипет, слід враховувати, що це мусульманська країна, тому при виході з літака, ваша одяг не повинен бути викликає. Рекомендується відмовитися від міні-спідниць, і відкритих кофт. Краще, щоб руки і плечі були закриті, а вниз можна надіти довгу спідницю або штани. Взагалі, летячи відпочивати в жаркі країни, слід віддати перевагу вітровці і осіннього взуття. Тепер ви знаєте, як одягнутися для перельоту в Єгипет. І політ пройде з максимальним комфортом, і залишиться у вашій пам’яті завдяки визначним пам’яткам країни, а не незручною одязі.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.