Що таке друге світло?

Опубликовал admin | Побутові поради | середа 20 березня 2013 21:00


Що таке друге світло?

Вираз «друге світло» останнім часом дуже популярно. Багато хто думає, що це щось незвичайне, а самі стільки разів бачили його використання, хоча б у кіно. Просто люди не знають, як це називається. Отже, що таке друге світло? Що це за прийом, де його застосовують?

Другий світ – плюси і мінуси

Як ви вже здогадалися, друге світло – це архітектурний прийом. У чому він полягає? В основі цього прийому лежить відсутність стельових перекриттів між поверхами. При цьому створюється зорове відчуття збільшення простору, відчуття легкості, свободи. Якщо відповісти коротко на питання про те, що таке друге світло, то це природне освітлення.

Завдяки другому світлу відкривається можливість для вирішення креативних, неординарних рішень інтер’єру. Для архітектора це творчий експеримент, а замовник отримує просторі і світлі кімнати.

А ось з питанням опалення буде складніше. Адже тепле повітря переміщається в верх стелі. Якщо врахувати, що висота стелі близько 6 метрів, потрібно правильно розрахувати тепловтрати. В якості обігріву підійдуть тепла підлога, регістри, чавунні та алюмінієві радіатори.

Другий світло в котеджі

Поговоримо про заміських будинках. Другий світло в котеджі, що це? Це родзинка вашого будинку! Це красиво, аристократично, естетично. Це може бути сходи на другий поверх, обрамлена перилами, камінний зал з величезними вікнами.

Високі стелі можуть дозволити тримати в будинку великі дерева. На стінах добре буде виглядати картинна галерея. Предмети інтер’єру, розставлені в зоні натурального освітлення, будуть акцентувати увагу на собі. Створюється відчуття реальності і природності.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.