Що написати на футболці?

Опубликовал admin | Побутові поради | середа 20 березня 2013 21:04


Що написати на футболці?

Всі люди люблять подарунки, причому не тільки отримувати, але і підносити. Подарунки готують на такі свята як: традиційний Новий Рік, День святого Валентина, коли всі закохані виражають свої почуття, Восьме березня – свято усіх жінок, і 23 лютого, яке давно вже стало святом усіх чоловіків, а не тільки захисників Вітчизни, а також на День Народження – улюблене свято не тільки малюків, а й дорослих.

Але, є й безліч людей, які люблять підносити подарунки просто так – на знак любові або для того, щоб просто підняти настрій. Але, що робити, якщо всілякі ідеї вже втілені в життя і подаровані, а опускатися до рівня банального букета або парфумерного набору не дуже-то й хочеться? У такому випадку, вам на допомогу прийде оригінальна, ще не заяложена ідея – оригінальна футболка в якості подарунка.

Оригінальний подарунок

Багато хто сумнівається в тому, що футболка може стати хорошим і незабутнім подарунком, але вони будуть неправі. Футболка завжди буде приємним нагадуванням про те, хто її подарував, коли і за яких обставин цей дар був вручений. Навіть під час сварки, чоловік одягне футболку і пригадати все хороше, що може посприяти швидкому примиренню.

Крім того, футболкою можна виразити свою любов чи симпатію до людини. Як? – Запитаєте ви. Все дуже просто: зробити на футболці оригінальну напис і піднести презент. Багато, хто вирішив піднести як подарунок футболку зі смішною написом, губляться в здогадах, що написати на футболці, щоб і виглядало круто, і людині було приємно. Треба сказати, що можливих варіантів тут безліч. Наприклад, якщо ви навіть уявити не можете, що написати хлопцю на футболці, можна використовувати стандартні варіанти, які пропонують магазини і майстерні. Існує безліч милих або смішних написів, які можуть не тільки підвищити настрій і повеселити, але й приділити вашого улюбленого в щирості ваших почуттів.

Футболка – носій ваших почуттів

Але, такі футболки можуть зустрічатися на перехожих, що навряд чи буде дуже приємно для вашого хлопця. Якщо ви зупинилися на індивідуальній написи, але так і не вирішили, що саме вибрати, можете підібрати щось з наступних варіантів: його улюблена фраза, прізвисько, яке ви йому дали, цитата з улюбленого фільму або книги або ж просто пару слів, які висловлять ваші до нього почуття. Крім слів, на футболку можна помістити ваш спільний портрет, який буде нагадувати про те, що ваші почуття взаємні і під час невеликих сварок підтримувати надію на швидке примирення. Крім коханих, футболку з написом можна подарувати і найкращому другові чи подрузі, які завжди були поруч і підтримували вас, у якій би важкій ситуації ви не виявилися. Що можна написати на футболці для одного ще?

Афоризми на футболці

Тут теж маса варіантів. По-перше, можна вибрати який-небудь красивий афоризм про дружбу, який буде точно описувати ваші відносини. По-друге, так само як і для коханого, ви можете замість напису замовити футболку з вашим спільним портретом. Ще один варіант – написати на футболці смішну коронну фразу вашого друга, яку знає обмежене число людей.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.