Що таке ПК?

Опубликовал admin | Навчання | середа 20 березня 2013 20:52


Що таке ПК?

Відповідь на це питання, що таке ПК – банальний, адже ця річ зараз є будинки абсолютно у кожної людини.

Персональний комп’ютер

Що таке PC? РС (англ. personal computer), по-російськи ПК – це персональний комп’ютер – обчислювальна машина, яка в сучасному світі використовується у всіляких цілях – для роботи, пошуку інформації, читання і написання книг, малювання, ігор, прослуховування музики і мн. ін

Самий стандартний ПК – стаціонарний (десктоп). Він складається з монітора, системного блоку і пристроїв введення-виведення інформації (клавіатура, миша, принтер, сканер, веб-камера, колонки та ін.)

Мобільні ПК

Останнім часом набули величезної популярності мобільні ПК: ноутбуки, планшети, КПК.

Ноутбук – це компактний комп’ютер, який складається у вигляді книжки і може працювати автономно, без електричного живлення, завдяки акумулятору. Ноутбуки більш зручні, оскільки ними можна користуватися не тільки сидячи вдома за робочим столом, а й у місцях, де немає доступу до електричної мережі. Також набирає популярності більш компактна їх форма – нетбук, який ще зручніше завжди носити з собою.

Якщо з ноутбуками сучасні люди зіткнулися вже давно, то що ж таке планшетний ПК і КПК?

Планшетний ПК складається з сенсорного екрану … і все. Ні мишки, ні клавіатури – все замінює сенсор. Він менш функціональний, ніж ноутбуки, і використовується, в основному, для роботи з інтернетом. Серйозну роботу з таким виглядом ПК не зробиш, але планшети – дуже корисна річ, якщо Ви часто подорожуєте, адже на них можна і фільми подивитися, і книжку почитати, і в інтернеті посидіти.

КПК – це кишеньковий персональний комп’ютер. На вигляд це щось типу мобільного телефону зі стилусом (спеціальна паличка-указка для користування сенсорним екраном) з встановленим ПЗ (програмним забезпеченням) і операційною системою. Були витіснені аналогами-смартфонами і комунікаторами, на увазі шаленою популярністю останніх. Найчастіше використовується в ігрових цілях або для роботи з інтернетом.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.