Який колір поєднується з синім?

Опубликовал admin | Мода і стиль | середа 20 березня 2013 20:52


Який колір поєднується з синім?

Багато хто з нас навіть не замислюються, наскільки важливо в одязі, інтер’єрі та образотворчому мистецтві правильне поєднання кольорів. Синій – колір неба, який символізує нескінченні глибини і безмежні дали. З синім поєднується безліч квітів, але для бездоганного образу потрібно правильно підібрати кольорову гаму. З якими квітами поєднується синій, Ви дізнаєтеся, коли дочитаєте цю статтю до кінця.

Візьміть на замітку!

Якщо Ви хочете стильно виглядати, то Вам потрібно не тільки знати свої кольори, але і вміти їх правильно комбінувати. Колір може робити істотний вплив на характер образу. У костюмі радять фахівці використовувати не більше трьох кольорів. Один – базовим, він повинен мати велику площу, другий є доповненням, а третій колір виступає в якості акценту.

Правильне поєднання кольорів в одязі

З яким кольором поєднується синій? Багато експертів моди вважають, що синій і бежевий – відмінне поєднання. Блідо-фіолетовий колір з синім теж гармонійно виглядає. А якщо Ви додасте до синього трохи сірого, то вийде елегантний образ. Відмінно поєднуються синій з соковитим яскраво-червоним кольором. Якщо Ви хочете, щоб увагу оточуючих була прикута тільки до Вас, то ультрамодний контраст синього і жовтого для Вас. Чудовий варіант морського синього з білим. Для ділового стилю поєднуйте темно-синій і білий. Синій + зелений = незвичайне і сміливе поєднання. Для романтичного та вишуканого образу поєднуйте синій і помаранчевий. Синій + чорний = діловий, але стильний образ. Темно-синій ідеально доповнить блакитні відтінки.

Гармонія кольорів в інтер’єрі

А зараз спробуємо розібратися, який колір поєднується з синім в інтер’єрі. У приміщенні синій колір може варіюватися. Наприклад, використання темно-синього в килимовому покритті і блакитних шпалер. Відтінки синього бувають теплими і холодними.

Використання споріднених кольорів при оформленні інтер’єрів виглядає дуже гармонійно. Синьо-зелені і червоно-сині – дві групи споріднених кольорів. Поєднання салатового з кольором морської хвилі – це досить поширене рішення для інтер’єру кімнати, в тому числі і дитячої. Контрастні кольори, такі як синій і жовтий доречно поєднувати в дитячих кімнатах, які мають бути яскравими і насиченими. Але потрібно бути обережним з яскравими контрастними комбінаціями. Дизайнери радять уникати зайвої настирливості. Бажано використовувати контрастні деталі (сині стіни + жовті штори або предмети декору). Синій + білий в інтер’єрі – це відмінне поєднання в скандинавському стилі. Синій і чорний дизайнери використовувати не рекомендують, але якщо додати ще білого, то вийде непоганий варіант.

Поєднання кольорів в образотворчому мистецтві

 • Глибокий синій можна поєднуватися з яскраво-рожевим і з зеленим, а також з сріблястим, червоним і білим, яскраво-жовтим.
 • Світло-синій гармонує в образотворчому мистецтві з білим, оранжевим, жовтим та ін
 • Темно-синій поєднуйте з блакитним, червоним, сірим, коричневим, ванільним і ліловим.
 • Поєднуйте, експериментуйте, робіть образи яскравими, гармонійними і правильними!


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.