Який колір поєднується з рожевим?

Опубликовал admin | Мода і стиль | середа 20 березня 2013 20:52


Який колір поєднується з рожевим?

Рожевий віє романтичністю, добротою і любов’ю. Він здатний викликати відчуття комфорту, а також заспокоїти і позбавити від поганих і нав’язливих думок. Такий колір підходить для дуже чутливих натур. Щоб зробити свій образ яскравіше або прикрасити інтер’єр, буде важливо дізнатися: з якими квітами поєднується рожевий?

Якщо ви хочете наповнити свою кімнату рожевим кольором або ж, якщо вона у вас вже рожева, ви хотіли б доповнити іншими квітами, то пам’ятайте, що в інтер’єрі рожевий колір добре поєднується з білим, бежевим, червоним, сірим, кавовим і лимонним квітами.

Через наявність безлічі відтінків рожевого, навчитися поєднувати його не так легко, як інші кольори. Щоб дізнатися, який колір поєднується з рожевим в одязі, прислухайтеся до наших рекомендацій:

 • З рожевим краще всього поєднується сірий колір. Він підійде під будь-які його відтінки: від блідо-рожевого до кольору фуксії.
 • Яскраво рожевий колір буде цікаво виглядати в поєднанні з білим або чорним кольорами.
 • Якщо рожевий колір володіє теплим відтінком, що йдуть у бежевий, то він буде добре поєднуватися з усіма темними кольорами: з чорним, коричневим, глибоким бежевим, а також із квітами слонової кістки або топленого молока.
 • Якщо рожевий колір володіє холодним відтінком, то він добре поєднується з ліловим, синім, фіолетовим і чорним кольорами.
 • Рожева тканину ефектно поєднується з прикрасами з каміння світлого прозорого кольору. Також вибираючи повністю рожевий комплект, його слід розбавити аксесуарами наступних кольорів: білим, кольором слонової кістки або ж чорним.
 • Рожевий в поєднанні з жовтим кольором відмінно підійде для літнього сезону, а також буде добре виглядати на купальнику, нижній білизні або домашньому одязі.
 • Таким чином, поєднуючи рожевий колір з білим, ніжно-блакитним, коричневим, кольором зеленої м’яти сірим, бірюзовим, жовтим і чорним кольорами, ви завжди зможете створити гармонійний образ або дизайн у своїй квартирі. Головне, не бійтеся експериментувати і додавати різні кольори, і тоді ви зможете створити неповторний стиль.
  Але все-таки не забувайте, з яким кольором поєднується рожевий, щоб уникнути несмаку.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.