Який колір поєднується з помаранчевим?

Опубликовал admin | Мода і стиль | середа 20 березня 2013 20:52


Який колір поєднується з помаранчевим?

Настала весна. Всім хочеться яскравих фарб. Але їх необхідно грамотно поєднувати. Ну і який колір поєднується з помаранчевим – хітом цієї весни? Давайте розбиратися.

В одязі

Загальне правило для поєднання кольорів в одязі: з яскравими квітами краще підбирати яскраві відтінки. Пастельний або персиковий помаранчевий можна поєднувати з фіолетовим – ідея дизайнерів в 2012 році. Але і яскраво помаранчеву одяг можна поєднувати з яскраво фіолетовими – багатьом здається ефектним поєднанням. Крім фіолетового в цьому сезоні пропонують поєднувати помаранчевий в одязі з червоним, чорним, блакитним і синім. Особливо чорний буде добре поєднуватися з теплим помаранчевим – згадаємо бджіл, адже всі кольори, які поєднуються в природі, знаходять вдалу комбінацію в одязі. Помаранчевий як додатковий колір добре додасть до білого і біло-коричневому.

В інтер’єрі

Білий, червоний, рожевий, охристий, жовтий, зелений, чорний і сірий кольори – це помічники для помаранчевого кольору в декоруванні приміщень. Кажуть, що помаранчевий як яскравий колір є збуджуючим і його добре доповнювати заспокійливим зеленим, досягаючи таким чином балансу. Але нам здається, що це вже досить побите обридле і банальне поєднання. Краще пробувати щось новеньке.

В образотворчому мистецтві

Колір стає більш насиченим, якщо поєднується з контрастним йому кольором. Це закони людського сприйняття, а художники їх знають і використовують. З яким кольором поєднується оранжевий на думку майстрів? Контрастним для помаранчевого кольору є ультрамариновий синій. В цілому виходить, що дизайнери одягу і модельєри використовують всі ті ж закони сприйняття, пропонуючи поєднувати помаранчевий з численними відтінками синього. Гармонійним також є поєднання помаранчевого і зелено-синього.

Ми спробували привести можливі вдалі поєднання помаранчевого з іншими квітами. Будемо раді, якщо ця інформація допоможе створити вам гармонійний образ. Будь ласка, не соромтеся яскравих кольорів. Давайте прикрасили не завжди привітні вулиці і зробимо будинок затишніше!


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.