Який колір поєднується з фіолетовим?

Опубликовал admin | Мода і стиль | середа 20 березня 2013 20:52


Який колір поєднується з фіолетовим?

Фіолетовий – таємничий колір потойбічного світу і магії. Нещодавно він був дуже популярний, але і зараз все ще не віддав свої позиції. Давайте подумаємо, як правильно поєднувати його так, щоб показати красу цього кольору, і щоб він у свою чергу підкреслив вашу.

Як поєднувати в одязі

Фіолетовий колір в одязі добре поєднується з помаранчевим – це контрастні кольори.
Тому психологічно сприймаються краще, а кольори здаються більш виразними. До того ж це актуальне поєднання цього сезону. Ну, звичайно, варто згадати що стало вже штампом поєднання фіолетового і жовтого як самих контрастних кольорів. Зверніть увагу, це поєднання часто використовується в рекламі. Це значить, воно покликане привертати увагу. І це так: згадайте братки. Також фіолетовий поєднують з салатовим, фісташковим, рожевим, блакитним, бірюзовим, кремовим, пастельно бежевим. Деякі журнали по стилю пропонують поєднувати його з золотим, а поєднання фіолетового і сірого взагалі вважають дуже аристократичним. Можете поекспериментувати. Ну, звичайно, не забувайте про чорний. Можна ще спробувати підбирати речі темно-коричневого кольору.

З яким кольором поєднується фіолетовий в образотворчому мистецтві

Домозозяйкі-любительки рукоділля обов’язково згадають, що фіолетовий не поєднується з червоним. Не вірте їм. Прекрасно поєднується. Про це знають художники. А з яким окрім червоного? Колористика говорить нам про те, що поєднується фіолетовий з жовтим. Ще вдалим кольором-партнером називають жовто-зелений. Також не дисгармонує фіолетовий і синім. Це єдина поряд з поєднанням “червоний-фіолетовий” вдала комбінація стоять поруч кольорів.

Фіолетовий в інтер’єрі

Фіолетовий в інтер’єрі – сміливе рішення. Але особисто мені дуже подобається – незвично, виглядає респектабельно і небанально. Можна поєднувати фіолетовий в інтер’єрі з білим. Таке поєднання допоможе позбутися від похмурості темного кольору. Це дуже стильне, аристократичність сполучення. Дозволяє візуально витягати елементи інтер’єру. Якщо ви використовуєте тільки два кольори, то всі елементи інтер’єру повинні відрізнятися відтінками. Природно, всі кольори – друзі фіолетового в одязі, є ними і при оформленні приміщень. Фіолетовий буде виглядати дуже соковито в квартирі, якщо поєднувати його з яскравими квітами. Якщо модні експерти пропонують до плаття золоті прикраси, то дизайнери інтер’єрів раджу доповнювати інтер’єр з фіолетовим кольором срібними атрибутами. Добре підходить для створення класичного стилю.

Можливо, вже скоро фіолетовий вийде остаточно з моди, і тоді ви зможете використовувати його, не боячись бути як усі. Тим більше тепер ви озброєні знанням про те, який колір поєднується з фіолетовим. Чудовий колір. Головне акуратно його використовувати. Сподіваємося, наші поради вам допоможуть.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.