Який колір поєднується з бузковим?

Опубликовал admin | Мода і стиль | середа 20 березня 2013 20:52


Який колір поєднується з бузковим?

Різноманітність кольорів, використовуваних сучасними дизайнерами, вражає уяву. Крім стандартних кольорів використовуються і досить рідкісні кольору. До таких, до речі, відноситься бузковий. Але колір виглядає гармонійно, тільки якщо правильно поєднується з додатковими кольорами. Який колір поєднується з бузковим? – Розповімо далі.

Бузковий як і фіолетовий поєднується з жовтим кольором. Ви можете враховувати це при виборі гардероба. Якщо двокольорове поєднання здається вам нудним, можна ввести зелений як додатковий колір. У цьому випадку потрібно ретельно підбирати відтінки і робити акцент на один основний колір.

Природно, що ці ж поєднання можна використовувати в інтер’єрі. Головне пам’ятати, що це досить складний колір, тому деякі взагалі радять не використовувати бузковий там, де люди будуть перебувати вдома, а виконувати в ньому, наприклад, коридор. Бузковий рідко зустрічається навіть у природі. Поєднувати бузковий в інтер’єрі можна з білим, золотим, помаранчевим. Хтось радить підбирати для бузкового ті ж кольори-помічники, що і для фіолетового, наприклад, рожевий, салатовий.

Чи використовується цей складний колір в образотворчому мистецтві? Так, можна сказати, що найбільш яскраво бузковий колір відобразився в стилі мистецтва рококо, прийшовши на зміну стандартним кольорам разом з рожевим, блакитними і пастельними тонами. У цілому, говорячи про цей колір у мистецтві відзначають, що він використовується для передачі смутку і подібних станів.

Тепер ви знаєте, з яким кольором поєднується бузковий, і можете ввести в свій гардероб або інтер’єр цей тонкий загадковий колір, а також поспостерігати за використанням бузкового у творах мистецтва як знавець.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.