Який колір поєднується з бордовим?

Опубликовал admin | Мода і стиль | середа 20 березня 2013 20:52


Який колір поєднується з бордовим?

Дівчині в бордо увагу гарантовано і про це в першу чергу знають самі дівчата. Але з яким кольором скомбініроватьетот відтінок, щоб не виглядати смішною? Який колір поєднується з бордовим? Давайте розбиратися.

Чорне

Комбінація чорне-бордове в рекомендаціях не має потреби – це вічно актуальна класика! Як ви подивіться, наприклад, на поєднання бордових ботильонов з кофтиною такого ж кольору, елегантною капелюхи-казанки (дуже модна, до речі, сьогодні) і чорних звужених штанів?

Або такий бордово-чорний варіант: приталені пальта бордового кольору, напівпрозора темна блуза і туфлі на високій шпильці. Що це, якщо не фатальний образ?!

І ще одна чарівна комбінація. Це поєднання, в якому прикрашений коміром «хомут» чорний джемпер доповнює бордову спідницю-олівець. Завершеності романтичному осінньому образу додадуть шкіряна, винного відтінку сумка і лакові чорні туфлі.

Сіре

Бордовий колір поєднується з сірим не менш ефектно, ніж з чорним. Як вам довга шифонова спідниця насиченого кольору червоного вина, шкіряна чорна куртка-косуха і топ сталевого відтінку? Образ закінчений і досконалий. У ньому і індивідуальність, і стиль, і легкість! Продовжуючи ж осінню тему можна скомбінувати темні півчобітки, сірий, з леопардовими вставками светр і облягаючий бордову спідницю.

Рожеве

На перший погляд таке поєднання здасться дивним, проте і в ньому криється своя родзинка. Оцініть самі: приталений рожевий блейзер, бордові джинси-скинни, бордово-рожеві аксесуари і рожевого кольору туфлі на завершення! Є сенс розбавити дане поєднання золотим або коричневим.

Зелене

Відновивши в уяві колірний круг, ми з’ясуємо, що бордовий сектор розташований на ньому навпроти зеленого. Про що це говорить? Про можливості зіграти на контрасті! Продовжуючи гру, уявляємо собі стиглу бордову ягоду посеред ніжною листя. Чим не мотив зупинити вибір на зеленому сукні з широким, винного відтінку, ременем? Можна також спорудити сет з бордовою майкою, зеленим кардіганом і традиційними джинсами. Не менш вдалим буде поєднання темно-зеленого джемпера, бордового подовженого піджака, сірих балеток і скинни-джинсів.

Синє

Поєднання кольорів бордовий і синій (бордо-джинс), мабуть, саме звичне, так би мовити, «на кожен день». Бордова куртка спортивного стилю і класичні сині джинси – чудове поєднання для дівчини «хуліганки». А ось рафінована леді обере інший шлях. Вона зупинить вибір на синій кофтині з коротким рукавом і бордовому міді. Доповнять картину вишукані золоті прикраси та туфлі кольору nude.

Бежеву

Важко відшукати інший колір, який би так органічно поєднувався з бордо. Слід пам’ятати тільки головне правило цього поєднання: доповнюємо бордовий не одним, а декількома бежевими відтінками. Приклад: бежевий низ максимально темного (майже коричневого) відтінку, вище – «кава з молоком», і на завершення – чудовий бежево-персиковий відтінок. Зрозуміло, розбавляються ці відтінки розкішним бордовим.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.