Який колір поєднується з бірюзовим?

Опубликовал admin | Мода і стиль | середа 20 березня 2013 20:52


Який колір поєднується з бірюзовим?

Бірюзовий колір, без зайвих сумнівів, можна вважати одним з найкрасивіших, насичених і яскравих кольорів. Щоб зробити правильний акцент на одязі, бажано усвідомити, з якими квітами він поєднується найкраще. Унікальність даного відтінку полягає в тому, що він складається з двох взаємодоповнюючих відтінків: блакитного та зеленого. В залежності від того, чого більше перебуває в кольорі, розрізняють такі відтінки бірюзового як аквамарин, темна блакить і кюрасао. Цей колір додає якусь чистоту і свіжість в одяг, і предмети інтер’єру. Додаючи бірюзовий відтінок в одяг, ви надаєте їй якусь частку містики. Саме тому більшість амулетів і оберегів виконують саме бірюзового відтінку. Розглянемо, який колір поєднується з бірюзовим найкраще.

Хмарно, бірюза

Найкраще в одязі виглядають відтінки одного кольору. Бірюзовий сміливо може похвалитися своєю багатою колірною гамою. Можна складати прекрасні костюми з різних відтінків одного кольору. Наряди синьо-зеленого кольору будуть виглядати дуже красиво на панянках різних віків, які мають як світлий, так і темний відтінок шкіри. Блондинок бірюзовий перетворить в романтичних красунь, а смуглянок в таємничих леді. Зелені відтінки здатні підкреслити природну засмагу і красиву бархатисту шкіру.

Бірюзовий і білий

Білий – це унікальний колір, який може поєднуватися з будь-якими відтінками. Він чудово обрамлює легкі відтінки лазурі і надає їй таємничості. Надівши такий наряд, ви завжди будете в центрі уваги. Такі приємні поєднання надають спілкуванню легкості та невимушеності. Але ні в якому разі не варто перестаратися з кількістю білого відтінку в одязі. Оптимальне поєднання – це біла блузка і бірюзова спідниця або білі брюки і бірюзова кофточка. Розглянемо ще, з чим поєднується бірюзовий.

Бірюзовий і жовто-коричневий

Наймоднішими поєднаннями кольорів сьогодні є жовтий і бірюзовий. Це дуже яскравий дует, який задасть потрібний тон будь ансамблю. Дуже добре надягати такі наряди на вечірку або у компанію друзів. Експериментуйте, вмикайте фантазію і створюйте нові ансамблі з жовтим і бірюзовим відтінком. Також можна замість жовтого використовувати коричневий колір. Він додасть суворості будь-якому одязі і не дозволить бірюзового кольору концентрувати всю увагу на собі.

Що стосується холодних відтінків, то з ними бірюзовий знаходить «спільну мову» також добре. Наприклад, бардовий і бірюзовий дуже приємно поєднуються один з одним, хоча стоять по різні боки колірної гами. Темно-фіолетовий також надає строгості навіжена і життєрадісного бірюзового кольору. Крім того, бірюзовий може без праці поєднуватися з кораловим, блакитним і рожевим кольором.

Тепер ви знаєте, з яким кольором поєднується бірюзовий і відповідно до яким стилем і настроєм бажано підбирати одяг під бірюзову гаму. Бірюза зможе прикрасити будь сумовитий колір і додати йому яскравості.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.