Який колір поєднується із зеленим?

Опубликовал admin | Мода і стиль | середа 20 березня 2013 20:52


Який колір поєднується із зеленим?

Часом сама природа підказує нам колірні поєднання. Зелений – колір трави і листя. Цей колір асоціюється з юністю, надією, веселощами. Щоб образ вийшов грамотним і завершеним потрібно знати, з яким кольором поєднується зелений. Ця стаття допоможе Вам розібратися в цьому.

Поєднання кольорів в одязі

Яскраво-зелений + яскраво-фіолетовий = ультрамодне поєднання. Зелений і чорний – стильне поєднання. Зелену сукню в підлогу в комплекті з чорними босоніжками і сумочкою – чудовий образ для походу в театр.

Комбінація зеленого і коричневого підійде як для класичного образу, так і для стріт-стайл. Соковите поєднання зеленого з жовтим дуже актуально в літній час.

Якщо рожевий є улюбленим кольором, то можете сміливо поєднувати його із зеленим. Правда ці кольори повинні бути ультра яскравими. Зелене + сіре = жіночний образ. Зелене і біле – безпрограшний варіант!

Комбінації кольорів та інтер’єрі

Зелений колір поєднується майже з усіма кольорами, будучи при цьому відмінним фоном для інших кольорів. Стіни світло-зеленого кольору помітно розширюють простір.

Зелені кольори різних відтінків гармонійно поєднуються між собою. Дизайнери нерідко використовують комбінації світлих і темних тонів зеленого в інтер’єрах. Можна в якості доповнення до основного зеленому використовувати фісташковий, салатовий, лаймовий кольору.

Синьо-зелені і зелено-жовті є спорідненими групами кольорів. Для оформлення дитячих кімнат дизайнери часто використовують комбінацію салатовий + колір морської хвилі.

Родинно-контрастні кольори – кольори, що розташовуються в двох сусідніх чвертях колірного круга, а також мають один загальний колір і ще два складових кольору. Родинно-контрастні кольори гармоніюють, за умови, що кількість головного кольору і контрастують провідних квітів однаково. Прикладом поєднання родинно-контрастних кольорів є зелено-жовті інтер’єри.

Контрастними кольорами є ті, які розташовані в колірному крузі навпроти один одного. Наприклад, зелений і червоний. Дизайнери радять підходити обережно до таких колірних рішень, тому що на тлі один одного вони здаються ще яскравішими.

Відповідаючи на питання, який колір поєднується із зеленим, ми можемо сміливо сказати, що білий.

Білий колір має чудову властивість пом’якшувати кольору. Поєднання білого і зеленого в інтер’єрі виглядає дуже ніжно. Особливо ця комбінація підходить для створення інтер’єрів у вінтажному стилі.

Дизайнери не рекомендують поєднувати в інтер’єрі зелений і чорний. Можлива комбінація цих кольорів лише у вигляді плям або смуг.

Гармонійні поєднання кольорів в образотворчому мистецтві

Зелений з фіолетовим і зелений з рожевим – хороші поєднання. Безглуздо виглядає поєднання зеленого і блакитного.

Не потрібно поєднувати зелений з чорним і зелений з сірим в образотворчому мистецтві. Дуже вдале поєднання зеленого з коричневим, срібним та золотим.

Бажаємо Вам вдалих колірних рішень!


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.