Який колір підходить рудим?

Опубликовал admin | Мода і стиль | середа 20 березня 2013 20:52


Який колір підходить рудим?

Кольори в нашому житті відіграють роль важливу, тому жінка і прагне підібрати їх таким чином, щоб її смак був гідно оцінений оточуючими. У даній статті мова піде про рудоволосих жінок: який колір одягу підходить рудим найбільше?

Одяг для рудих

Руде волосся теж бувають різні. Відтінок може бути холодний, а буває теплий відтінок рудого. Крім цього, важливу роль у виборі одягу грає і кольоротип жінки. Рудоволосі, як правило, відносяться до осіннього кольоротипу. У нього є два типи: теплий і холодний. І це ще не все. Вибираючи одяг, не варто забувати про відтінку шкіри і колір очей. На всі ці критерії потрібно орієнтуватися при підборі колірної гамми одягу. Розглянемо докладно, який колір підходить рудим дівчатам.

Жінкам з рудим волоссям теплих відтінків слід віддати перевагу наступним квітам: бузковому, оливковій, кольором хакі, болотному, карамельний, помаранчевому, персиковому, лососеві, золотому. Дуже ефектно виглядають червоний і рудо-іржавий колір, але використовувати їх потрібно обережно.

Жінкам з рудим волоссям холодного відтінку можна вибрати речі кольору морської хвилі, бірюзового кольору, синього, сіро-блакитного, малиново-червоного.

Традиційні чорний і білий кольори теж цілком можуть бути присутніми в гардеробі рудої жінки. Якщо відтінок підібраний правильно, то глибина рудого кольору тільки підкреслить. Особливо виграшно білий колір буде виглядати на рудоволосої дівчини з рівномірно засмаглою шкірою.

Якщо рудоволоса красуня бажає виглядати виграшно і добре, вона, звичайно ж, не може собі дозволити надіти одяг будь-якого кольору. Але й універсального правила, які кольори йдуть рудим, не існує, тому що відтінки рудого дуже різноманітні і все тут вирішується індивідуально. Потрібно сміливо експериментувати, поєднувати відтінки і кольори. В результаті можна визначитися зі своєю, індивідуальною кольоровою гамою і підібрати унікальний і неповторний стиль.

Одяг для рудих жінок повинна робити їх красунями, підносити з такого боку, щоб руде волосся захоплювали, і кожен раз грали новими фарбами.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.