Який колір підходить брюнеткам?

Опубликовал admin | Мода і стиль | середа 20 березня 2013 20:52


Який колір підходить брюнеткам?

Кожна жінка – індивідуальна. Однак при всьому різноманітті різних відтінків волосся існує чіткий поділ жінок на брюнеток, блондинок, рудих, русявих і шатенок. Кожному з цих типів відповідає свій стиль і образ, які передаються за допомогою кольорової палітри. Для того щоб правильно підібрати макіяж і одяг, варто більш детально розглянути цей тип волосся. Розглянемо, який колір підходить брюнеткам.

Макіяж

Кароокі

Підбір кольорової гами при макіяжі повністю залежить від кольору шкіри, очей і відтінку волосся. Брюнеткам з карими очима краще всього підходять коричневі, трав’янисті і рожеві тони. Причому кольору повинні бути насиченими. В залежності від відтінку шкіри слід підбирати і основу для макіяжу. Вона може бути від бежевих відтінків і до кольору загару. Крім цього, чим темніше колір вашого волосся, тим більш темною повинна бути основа. Підводка для очей може бути чорного або горіхового кольору. Помаду можна використовувати будь-якого кольору.

Зеленоокі

Кольори, що підходять брюнеткам із зеленими очима – коричневий, рожевий, зелений і чорний. Основу можна вибрати полуничного, персикового або темного відтінку засмаги. Кращі тіні мають колір малахіту, зелені та бронзи. А для губ підійдуть яскраві насичені кольори.

Блакитноокі

Брюнеткам з голубими очима слід підбирати кольори таким чином, щоб колір очей був набагато яскравіше самого макіяжу. Для цього варто скористатися тінями бузкового, фіолетового, блідо-рожевого, сріблястого, перлового, бежевого та світло-коричневого відтінків. Колір основи повинен бути природним. Акцент потрібно зробити на використанні рум’ян. Однак не варто наносити їх занадто інтенсивно. З тіней можна вибирати три відтінки. Найбільш підходяща туш має колір горіха. Губи варто фарбувати світло-рожевими блисками.

Одяг

Кольори одягу для брюнеток зі смуглявим кольором шкіри не повинні мати пастельні тони. Слід остерігатися холодних непоказних відтінків. Все це створює різке та грубе поєднання. Брюнеткам з ніжним рум’янцем відмінно підійдуть теплі тони, наприклад, такі, як теплий зелений, м’який сонячно-жовтий. Відмінно виглядатиме одяг з перловими відтінками. Фіолетовий і синій кольори повинні бути насиченими. Варто поекспериментувати з комбінуванням в одязі кольору молочного шоколаду з синім, а також синьо-фіолетового з синьо-коричневим. Якщо ви маєте блідий тон шкіри, то не слід вибирати речі яскравих холодних відтінків: зелених, синіх, фіолетових. Варто віддати перевагу таким кольорам, як жовтий, рожевий, світло-коричневий, зелений та світло-оранжевий.

Наостанок

Пам’ятайте, що кожна жінка в першу чергу особистість, має свою точку зору. Іноді буває, що ваша думка не збігається з думкою оточуючих. Що робити в цьому випадку? Перш за все розібратися, чи дійсно вам це подобатися, якщо так, тоді не роздумуйте довго, робіть так, як вам підказує серце. Якщо ви брюнетка з блакитними очима, але не любите, що б колір очей був домінуючим у вашому образі, то що тут поробиш, нанесіть тіні пояскравіше.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.