Які кольори підходять русявим?

Опубликовал admin | Мода і стиль | середа 20 березня 2013 20:52


 Які кольори підходять русявим?

Русий колір волосся дуже цікавий. Вважається, що русяве люди є власниками світло-коричневих волосся. Однак все це відносно. Іноді людей з темно-русявим відтінками волосся називають шатен, а тих, чий колір волосся світло-русявий – блондинками. Давайте розберемося з тим, які кольори підходять русявим? Як правильно підібрати собі одяг в залежності від колірної гами?

Вибираємо колір одягу

Безсумнівно, будь-який одяг слід підбирати таким чином, щоб її колір гармоніював з кольором волосся, шкіри обличчя і очей.

Темно-русявий колір волосся

Якщо ви є володаркою темних відтінків русявого кольору, а також блідої шкіри і темних очей, то вам потрібно вибирати одяг теплих, світлих тонів. Крім цього, дуже ефектно виглядатимуть насичені кольори, наприклад, насичений зелений або жовтий з темною обробкою. Якщо ви не хочете підкреслювати блідість вашої шкіри, то можете вибрати одяг навпаки темних кольорів і холодних відтінків. У разі якщо у вас зелений колір очей і смаглява шкіра, варто зупиняти свій вибір на одязі з насичених фіолетових, жовтих і чорних кольорів.

Світло-русявий колір волосся

Якщо у вас світлий відтінок русявого волосся, світла шкіра і блакитні або зелені очі, то слід дотримуватися м’яких і свіжих квітів при виборі одягу. Варто дізнатися також, які кольори йдуть русявим, що мають смагляву шкіру. Їм можна сміливо вибирати різні відтінки синіх і зелених тонів. Слід уникати шоколадних відтінків, оскільки вони можуть вкрай невигідно підкреслити смуглость вашої шкіри. А якщо ви є щасливою володаркою сірого, зеленого або рідкісного синього кольору очей, то можете вибирати абсолютно будь-які кольори і відтінки. Однак найбільш виграшно на вас виглядатиме одяг насичених яскравих кольорів.

Русий колір середньої насиченості

Мабуть, найскладніше визначитися, який колір одягу підходить русявим з проміжним між світлим і темним відтінками кольору волосся. В даному випадку можна вибирати практично будь-які кольори одягу, головне, уникаючи тих, які будуть невигідно відтіняти вашу зачіску. Не слід купувати одяг і дуже яскравих кольорів, а також коричневих відтінків.

При виборі одягу пам’ятайте, що, перш за все ви – індивідуальність, дотримуватися правил чи ні – ваша особиста справа. Володарка світло – русявого волосся може спробувати себе в червоному, а темно – русявих – в білому. Це не означає, що дівчата будуть виглядати неестетично і вульгарно. Але все ж, якщо вам захотілося купити одяг, не сумісну з вашим кольором волосся, спробуйте доповнити свій образ за допомогою макіяжу і аксесуарів.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.