Як зав’язувати шарф чоловікам?

Опубликовал admin | Мода і стиль | середа 20 березня 2013 20:52


Як зав'язувати шарф чоловікам?

Шарф чудово виконує свою головну функцію, тому як захищає шию, не дає холодному повітрю поступово опускати комір ну і, звичайно, ж не дає можливості застудитися. Більш того, шарф зав’язаний апломбом, надає стильність і теплоту в ваш гардероб.

Коли ви дізнаєтеся кілька способів, як зав’язувати шарф чоловікам навколо своєї шиї, ви можете залишити незграбні речі вдома, і почати носити елегантні та стильні пальто.

Як правильно зав’язувати шарф чоловікам різними способами

Паризький вузол

Найбільш популярним є паризький вузол. Щоб його зав’язати, потрібно взяти шарф двома руками і скласти удвічі. Далі перекинути його через шию, просунути вільні кінці в петлю яка вийшла. Затягніть вузол так, як вам зручніше. Даний вузол чудово виглядає на шкіряній куртці, невеликої довжини. Якщо погода дуже холодна, то можна заховати шарф під куртку і застебнути гудзики або блискавку.

Одинарний вузол

Одинарний вузол відмінний варіант для тих днів, коли ви потребуєте додатковому комфорті. Багато чоловіків використовують цей вузол при прогулянці, або коли потрібно терміново добратися на яке або важливу нараду. Більш того, шарф зав’язаний одинарним вузлом, може бути не поганим доповненням до костюма. Щоб зав’язати одинарний вузол, необхідно перекинути шарф через шию, зверніть увагу, що один кінець повинен бути значно довший іншого. Далі обернути довгий кінець навколо шиї і дати йому лягти на груди.

Ослаблений одинарний вузол

Такий вузол використовується, як стильний елемент одягу. Шарф з таким вузлом добре буде виглядати з пальто або куртку з капюшоном. Зав’язується такий вузол, точно також як і одинарний, єдине, ви залишаєте петлю вільно виснути на рівні грудей.

Подвійний вузол

Подвійний вузол – це прекрасна заміна Паризького вузла в холодні дні. У випадку, якщо вам набридло зав’язувати шарф одним і тим же вузлом щодня, то це хороша альтернатива, яка зовсім не гірше тримає тепло. На відміну від паризького, вам знадобитися більш довгий шарф і піджак з невеликим коміром. Зауважте, що цей вузол займає набагато більше місця на шиї. Зав’язується вузол, також як і одинарний, тільки лишається вільним кінець шарфа, який довший. Далі обертається двічі навколо шиї. В даному випадку можна застосувати фантазію, наприклад перший вузол можна зробити тугіше, а другий послабити.

Шарф збільшує ваш гардероб, і легко дозволяється адаптуватися до тієї чи іншої погоді. Тепер ви знаєте, як красиво зав’язати шарф чоловікові. Шарф повинен виглядати модно і стильно ну і звичайно виконувати свої основні функції.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.