Як вибрати джинси чоловікові?

Опубликовал admin | Мода і стиль | середа 20 березня 2013 20:52


Як вибрати джинси чоловікові?

Джинси ніколи не вийдуть з моди. Це факт, з яким не посперечаєшся! Напевно, немає жодної людини, у якої немає джинсів. Джинси підходять для багатьох випадків. Для клубу і для роботи, для побачення і подорожей, для відпочинку на природі і для походу в ресторан.

Перші джинси придумав Леві Страусс більше 150 років тому в Америці. Спочатку джинси були коричневого кольору й створені як міцна робочий одяг, саме тому вони прошиті з боків подвійною строчкою, а кишені укріплені заклепками. Згодом з’явилася фарба індиго і Леві став шити сині джинси. Йшов час, джинси видозмінювалися, але їх класичний варіант і основа будь-якої моделі: подвійна строчка і заклепки. Починаючи з середини шістдесятих років джинсами володіли половина жителів планети.

Як же правильно вибрати джинси? З тих далеких часів система розмірів не змінювалася. Вибрати джинси чоловікові можна просто знаючи його розмір. Звичайно, якщо мова йде про фірмових джинсах. Щоб правильно вибрати джинси чоловікові, потрібно розмір талії поділити на 2,5 і ви отримаєте розмір джинсів, зростання-довжина внутрішнього шва штанів, просто виміряйте її.

Але все ж, як вибрати чоловічі джинси. Почніть з того, що складете джинси рівно, щоб співпадали обидві штанини, вони повинні збігатися повністю, не повинно бути ніяких складок. Якщо це не так, це підробка! Справжні джинси мають бути важкими, а справжній денім для джинсів повинен мати плетіння ялинкою, а із внутрішньої сторони він світло-сірого кольору. Усередині тканина не повинна мати розлучень від фарби, затягувань і висять ниток, строчка не повинна перериватися і кожен шов повинен мати форму цифри вісім. Заклепки – обов’язкова частина джинсів, вони мідні або бронзові.
З внутрішньої сторони собачки блискавки повинне добре читатися назва фірми. Блискавка завжди тільки залізна.

Дотримуючись ці рекомендації, ви легко підберете своєму чоловікові тільки справжні джинси!


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.