Як правильно гладити брюки?

Опубликовал admin | Мода і стиль | середа 20 березня 2013 20:52


Як правильно гладити брюки?

Мабуть, завжди залишаться актуальними труднощі щодо того, як правильно гладити брюки. Адже класика завжди буде крокувати поруч з мінливою модою. Жінку брюки зі стрілками роблять елегантніше, а її ноги – стрункішою. Чоловік у класичних штанах і сорочці з краваткою приковує до себе жіночі погляди. Варто тільки знати, як правильно гладити брюки.

Гладимо штани правильно

Отже, перш ніж дізнатися, як правильно гладити брюки зі стрілками, потрібно підготувати їх і місце роботи. Коли в розпорядженні немає прасувальної дошки, готуємо стіл. На нього слід покласти ковдру або покривало, складене разу на 3. Тепер знайдемо щільну тканину і злегка намочимо її, щоб через неї гладити брюки.

Робоче місце готове. Готуємо штани. Після прання на брюках могли залишитися невеликі плями від порошку або які-небудь нитки. Все це треба прибрати! Плями добре відійдуть, якщо обтрусити штани вологою долонею. Все готово! Прийшов час вивчити саму техніку.

Спочатку слід вивернути штани на виворітну сторону, щоб пропрасувати підкладку і кишені. Після цього поверніть штани на лицьову сторону. Як жіночі, так і чоловічі штани правильно гладити, починаючи з їх пояса і верхньої частини.

Склавши правильно штани, Ви маєте всі шанси отримати ідеальні стрілки. Переверніть штани, щоб пояс висів біля підлоги, візьміть обидві штанини і складіть стрілочки. Ви переконаєтеся, що стрілки рівні, якщо простежте, щоб бокові шви виявилися точно один на іншому (зовнішній з внутрішнім). Виточки попереду складуться.

Тепер кладемо штани на прасувальну дошку або стіл. Накриваємо вологою тканиною і починаємо гладити брюки з внутрішньої сторони, а тільки потім з зовнішньої: спочатку одну штанину, потім іншу. Одну сторону гладимо до тих пір, поки тканина не висохне.

Як гладити брюки, щоб трималася стрілка

Для досягнення такого результату люди придумали чимало способів. Подивимося на відео, як правильно гладити брюки, а тут прочитаємо маленькі хитрощі.

 • Тканина, через яку гладять брюки, можна змочити не водою, а мильно-оцтовим розчином. У тазику розведіть 1 л мильної води і додайте до нього 1 столову ложку оцту.
 • Після того, як погладили штани, їх слід повісити на вішалку, щоб дати їм охолонути.
 • Це спосіб не для ледачих. Спочатку гладять брюки через ганчірку, змочену мильно-оцтовим розчином. А коли брюки повісять і охолонуть, знову пропрасовують їх праскою через папір.
 • перед загладжуванням стрілок виверніть штани на виворітну сторону і проведіть сухим милом в місцях стрілок. Потім поверніть їх на лицьову сторону і, через полотно, пропрасуйте стрілки.

 • Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.