Як підібрати піджак?

Опубликовал admin | Мода і стиль | середа 20 березня 2013 20:52


Як підібрати піджак?

v Відео – “Як підібрати піджак”

У гардеробі багатьох чоловіків є класичні брюки, сорочки і джинси. Але для деяких подій або заходів потрібен певний дрес-код: костюм. А значить, не вистачає піджака. Зараз ми розглянемо важливі моменти того, як підібрати ваш костюм: як підібрати піджак, як підібрати брюки і сорочку.

Як правильно підібрати піджак

Почнемо з самого головного критерію вибору – матеріалу. Тканина піджака повинна відповідати тканини брюк. Тому зараз ми будемо дивитися і те, як підібрати брюки до піджака.

 • Повсякденні класичні брюки зазвичай шиють з бавовняного твіду. До них підбирайте піджак з такого ж матеріалу.
 • Кашеміровий піджак або піджак із м’якої вовни, вельвету відмінно виглядатиме з вельветовими брюками.
 • Також вельветовий піджак буде поєднуватися з брюками з фланелі. З фланелевими брюками можна ще носити піджак з твіду.
 • Піджак з твіду також підійде до вовняним штанів восени або взимку.
 • Щоб зрозуміти, як підібрати розмір піджака, надіньте його і витягніть руки вперед. А тепер подивіться на спину, там не повинно бути складок, ні вертикальних, ні горизонтальних. В плечах піджак повинен сидіти як влитий, а комір – м’яко облягати шию. Пройдіться в піджаку. Якщо правильно підібраний піджак, людина відчуває себе в ньому ні скуто, ні занадто вільно. Шліци піджака не повинні розходитися, коли Ви стоїте прямо.

  Пам’ятайте, що світлі тони піджака будуть повнити, а темні – навпаки, стрункішою. Підбирайте колір піджака відповідно до статурою.

  Добре, коли піджак має не один внутрішній кишеню. Документи зазвичай носять в правому внутрішньому кишені, а портмоне кладуть у лівий верхній кишеню.

  Як підібрати піджак до джинсів

  З джинсами ідеально поєднується піджак з одним гудзиком. Але такі піджаки виглядають в основному на худорлявих чоловіках. Стиляги воліють носити піджак і жилетку з протертими до дірок джинсами. Поганим тоном вважається носити шкіряний піджак із джинсами.

  Як підібрати сорочку до піджака

  Для того щоб чоловікові було зручно носити сорочку під піджаком, необхідно вибирати трохи приталені сорочки із звуженою проймою. Надіньте піджак і сорочку разом. Рукава сорочки можуть визирати на 1,5 см. з-під рукавів піджака. Правильно, коли рукав піджака закінчується на середині кісточки зап’ястя.
  Не повинні стирчати кінці коміра сорочки-під лацкана піджака. Коміри повинні прилягати одне до одного. Карман у сорочці (при його наявності) повинен бути порожній під піджаком!


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.