Як підібрати брюки?

Опубликовал admin | Мода і стиль | середа 20 березня 2013 20:52


Як підібрати брюки?

Як правильно підібрати брюки? Здавалося б, немає нічого простішого, але вони то довші, то коротші, то висять ззаду, то стовбурчаться спереду. Загалом, підібрати брюки – ціла наука.

Для початку вирішіть, якого фасону штани вам потрібні. Якщо при виборі джинсів практично завжди можна дізнатися тип крою на бирці, то про брюки цього сказати не можна.

Найпопулярніша помилка при виборі брюк для чоловіка – це вибір їх довжини. Але цю помилку можна виправити, якщо вони, звичайно, вийшли довгі, а не короткі. Часто це трапляється при недостатній поінформованості персона магазинів ну або через неуважність покупця. Зазвичай все нові штани не тієї довжини. За загальноприйнятими правилами класичні брюки попереду повинні бути до середини черевика, таким чином виходить невелика складка, ззаду штани повинні закривати підлогу каблука.

Приміряючи штани звертайте увагу на всі складки і нерівності, вони не виправляться і не ляжуть краще при шкарпетці. Хороші брюки повинні відразу сидіти добре! Як підібрати брюки по фігурі.

 • Допустимо у вас великий живіт. Якщо неправильно підібрати брюки вони будуть зморшки. У такому разі достатньо підняти пояс вище або спереду під поясом або вшити частково тканину.
 • Якщо ви власник плоских сідниць, то неправильно підібрані штани будуть висіти ззаду. Щоб цього уникнути вибирайте брюки із “французьким кишенею”.
 • З чоловіками, у яких повні стегна або сідниці, справа йде складніше. Тут, швидше за все, доведеться шити брюки на замовлення. Або можете сходити в спеціалізований магазин для повних, напевно там знайдуться спеціальні моделі для фігур такого типу.
 • Щоб підібрати розмір штанів краще кожен раз звертатися до таблиці розмірів виробника. Такі таблиці є в кожному магазині одягу. Справа в тому, що у різних виробників шкала розмірів може варіюватися від + до – одного сантиметра. А, щоб штани добре сіли, цей момент важливий.

  При виборі брюк зверніть увагу на те, що штани спортивного та вільного стилю обтягують фігуру. Брюки ж з велюру можуть мати спочатку різного роду одвороти і складки.

  Якщо у вас є піджак а штани до нього стали малі чи великі, чи їх взагалі не було то потрібно до нього підібрати брюки. Підібрати брюки до піджака допоможуть в магазині, але запам’ятайте кілька правил:

 • Брюки і піджак повинні бути з однакової тканини. Наприклад якщо піджак з вовни, то і брюки повинні бути з вовни.
 • До кольоровому піджака краще підійдуть чорні брюки. До чорного піджака тільки чорні блюкі. А якщо піджак зі вставками іншого кольору, то штани можуть бути одного з цих кольорів
 • З піджаком вільного стилю можна одягнути і джинси, не обов’язково штани.
 • Тепер про ширину штанів. Класично вважається, що ширина штанини внизу повинна бути дорівнює двом третинам довжини взуття. Тобто коли ви стоїте з – під штанів видно тільки третина взуття.

  При купівлі брюк так само зверніть увагу, що внизу всередині брючини повинна бути вшита стрічка яка захищає від зношування штани з внутрішньої сторони при носінні, а так само створює тяжкість, під якою штани рівно лежать.

  Зверніть увагу і на те, що застібатися брюки повинні на два гудзики. Це забезпечує кращу посадку на поясі. Кишені штанів не призначені для того, щоб в них носити гаманець або ключі, це елемент дизайну. Максимум, що можна туди покласти-це ваша рука!

  Щоб брюки довго мали свій первісний вигляд, за ними треба ретельно стежити і доглядати. Навіть якщо, судячи по ярлику, брюки можна прати, по можливості вибирайте сухе чищення. Якщо все-таки вирішили прати, температура води не повинна перевищувати 30 градусів. І попередньо виверніть штани навиворіт. Гладьте будь штани тільки через мокру ганчірку, в іншому випадку, вони почнуть блищати і блищати від дотику гарячої праски.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.