З ким зустрічається Джастін Бібер?

Опубликовал admin | Культура | середа 20 березня 2013 20:35


З ким зустрічається Джастін Бібер?

Відомий молодий поп-співак, чия популярність зросла до нереальних масштабів – Джастін Бібер, завжди є ідолом для своїх прихильниць. Численні фанати, мільйонні контракти, все це дає молодому даруванню все більше впевненості в собі і своїх діях. Але не так шанувальниці воліють слухати «солодкі» пісні співака, як спостерігати за ним, і милуватися здалеку його красою.

На питання, з ким зустрічається Джастін Бібер, його шанувальниці воліли б нічого не почути. Але, на їх превеликий жаль, молодий співак уже знайшов свою обраницю. Можливо, вона не буде і в подальшому його супутницею по життю, але на даний момент Джастін складається у відносинах, вже більше двох років. Його дівчина – висхідна зірка поп-сцени Силена Гомес. Дівчина є не тільки співачкою, вона також належить до касти акторів. Займається благодійністю і є послом доброї волі.

Також ходять чутки про те, що Джастін Бібер вже давно розпрощався зі своєю успішною дівчиною і знайшов собі більш земну супутницю – свою фанатку. Правда це чи ні, але Силена і Джастін, як і колись, з’являються скрізь тільки разом.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.