Як поводитися з людьми?

Опубликовал admin | Культура | середа 20 березня 2013 20:35


Як вести себе з людьми?

У нашому світі все побудовано на взаєминах людей. І далеко не всі, на жаль, вміють їх будувати. У цій статті буде розказано про те, як вести себе з людьми. Ви дізнаєтеся, як будувати свої взаємини з оточуючими. Розглянемо прості істини про відносини.

Поради про те, як вести себе з людьми

 • Віддавайте людям те, що хотіли б отримати натомість. Не варто чекати від оточуючих те, що самі ми їм дати не готові. Взаємовідносини можуть будуватися тільки на взаємності. Якщо вам потрібна любов, любите самі. Бажаєте, щоб вам були віддані, такими мають бути і ви. Хочете поважного ставлення до себе, самі поважайте.
 • Говоріть саме те, що думаєте насправді. Не змушуйте людей до домислювання за вас. Думки свої формулюйте чітко і ясно, а головне при цьому бути щирими. Як тільки у відносинах з’явиться брехня, вони тут же будуть зруйновані. Якщо говорити те, що ви думаєте складно, тому що думки ваші грубі, пом’якшите їх, але все одно, не брешіть.
 • За інших ніколи не домислюйте. Непорозуміння – це основна причина конфліктів. Якщо вам незрозуміла думка іншої людини, не слід за нього домислювати. Краще перепитаєте.
 • Цінуйте справжню дружбу. Цінуйте таких людей, які готові розділити з вами і труднощі, і радощі.
 • Зберігайте вірність близьким людям. Відданими потрібно бути і в стосунках і поза ними. Навіть якщо відносини закінчуються, не можна дозволяти собі негативних висловлювань на адресу тієї людини, з яким вони були.
 • Дуже важливий рада, як поводитися з людьми. Будьте чесні і тримаєте обіцянки. Обіцяєте робити, робіть. Якщо розумієте, що зробити не зможете, то й обіцяти не варто. Правило відноситься до всіх сфер життя, в дружбі – особливо.
  Порожні обіцянки, по суті та ж брехня. А вона здатна зруйнувати будь-які стосунки.
 • Не засуджуйте інших. На помилку має право кожна людина, в тому числі ви, і ваші близькі. Перш ніж засудити когось за промах, згадайте – ви і самі іноді оступалися. І в ці моменти ви хотіли відчувати підтримку, а не вислуховувати критику.
 • Не можна бути занадто упертими. Відносини між людьми здатний зруйнувати навіть дріб’язковий суперечка. Не можна цього допустити. Важливо зрозуміти, що важливіше – бажання завжди бути правим або відносини з людьми. Якщо стосунки, то потрібно навчитися вчасно припиняти суперечка. Якщо виникає відчуття, що бесіда переростає в конфлікт, необхідно спробувати перевести тему або прямо сказати, що бажання продовжувати про це говорити, у вас немає.
 • Не лінуйтеся. Навіть міцні відносини здатна вбити елементарна лінь. Якщо потрібно зателефонувати давньому другові, який живе в іншому місті, то відкладати це на завтра не потрібно. Робити це необхідно прямо зараз.
 • Не можна забувати про відносини з собою. Найголовніші, складні і заплутані стосунки у людини з самим собою. Любов до людей не повинна перевищувати любові до себе. Себе необхідно підтримувати, цінувати і поважати, тільки в цьому випадку ви зумієте бути щасливі.
 • На життєвому шляху жодна людина не зустрічається вами марно. Нових людей ми зустрічаємо щодня, і будь-яка з цих зустрічей дає нам щось нове і важливе. Хтось нас відчуває, хтось використовує, хтось дозволяє отримувати нові навички, хтось просто робить нас краще і досконаліше. Це, мабуть, найцінніше.
 • Намагаючись зрозуміти, як поводитися з людьми, важливо пам’ятати про те, що ви отримуєте в стосунках те ж, що віддаєте. Навіть не сподівайтеся, що вам вдасться у відповідь на капризи, образи і звинувачення, отримувати посмішки, обійми та освідчення в коханні. Якщо для вас важливе розуміння, прагніть розуміти самі. У всі часи працює проста формула – все повертається.
 • Слід пам’ятати, насильно милим не будеш. Не намагайтеся відвойовувати для себе місце в житті іншої людини. Вам адже невідомо, чи потрібно це йому.
 • Людям властиво мінятися. З часом настають зміни в потребах, думках і навіть переконаннях людей. Якщо вам кажуть, що ви змінилися, не варто засмучуватися і шукати в собі недоліки. Може бути, зміни якраз зробили вас краще. Якщо, через це сходять нанівець відносини з людьми, значить, у вашому житті настає новий етап, а людей з минулого потрібно не забувати поздоровляти зі святами.
 • Відносини з людьми вимагають постійної роботи над ними. Вони не можуть будуватися самі по собі. У цьому мають бути зацікавлені всі діючі сторони. Взаємність, щирість і повага – ось основи, без яких зваляться будь-які відносини.
 • Прощати потрібно вміти. Чомусь вважається, що уміння прощати є ознакою слабкості. Нічого подібного. На прощення здатна тільки воістину сильний і мудрий чоловік, який розуміє, що не можна дозволити минулого зіпсувати сьогодення і майбутнє. Заради цього він готовий пробачити і відпустити всі образи.
 • Змінити іншої людини ви не в змозі. Людина може зробити це тільки сам. Людей треба сприймати такими, які вони є. Ви можете чесно говорити про те, що вас не влаштовує, але не намагатися ламати людину. Якщо він дорожить відносинами з вами, може сам захоче змінити щось у собі.
 • Людей, які знаходяться поруч з вами, потрібно цінувати.
 • Ми дали декілька рекомендацій, як вести себе з людьми. Вчіться спілкуватися з людьми, вибудовувати з ними відносини. Адже це велика цінність в нашому житті. Оскільки справжня сила прихована в згуртованості, а самотня людина неймовірно слабкий. Це означає, що уміння дружити і спілкуватися з людьми – допомагає нам вижити.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.