Склад групи ВІА Гра

Опубликовал admin | Культура | середа 20 березня 2013 20:35


Склад гурту ВІА Гра

Українська група «ВІА Гра» знаменита не тільки своїми хітами і кліпами, але і частою заміною її солісток. За всю історію цього популярного колективу змінилося 16 складів, в яких встигли побувати і 13 учасниць.

Історія групи

 • Офіційно датою народження групи вважається 3 вересня, до цієї дати колектив знаходився в періоді становлення. Перший склад Віагри складався з 2 учасниць – Надії Грановської і Альони Вінницької. Але коли Грановська завагітніла вона взяла відпустку і в групу і до її складу увійшли Ганна Седакова і Тетяна Найник, яка покинула склад після повернення Надії у вересні 2002 року. Але не будь у Тетяни конфліктів з продюсерами, тріо стало б квартетом, тим більше що він виступав так протягом 3 місяців. Тепер Тетяна продюсер і учасниця R’n'B-тріо Maybe.
 • Після відходу Найник йде і Альона Вінницька, яка стала успішною сольною співачкою на Україні. З січня 2003 року по травень 2004 склад гурту ВІА Гра виглядав наступним чином: Анна Седокова – Надія Грановська – Віра Брежнєва і вважався «золотим». Саме в цей період група активно гастролювала по закордону, випускала диски, які удостоювалися різноманітних нагород, в тому числі і за кордоном. У травні з колективу йде Ганна Седакова з причини вагітності, і на її місце приходить Світлана Лобода, яка покинула групу через 4 місяці і почала сольну кар’єру, в ході якої встигла з’їздити на «Євробачення». Зараз Седакова займається сольною кар’єрою, активно гастролює, записує альбоми в США і випускає кліпи, які знаходяться на верхніх рядках хіт – парадів. На місце Світлани прийшла Альбіна Дженабаева, яка поставила рекорд за тривалістю перебування в групі.
 • У складі Дженабаева – Брежнєва – Грановська група пропрацювала до грудня 2005 року. У січні Надія покинула групу, а на її місце продюсери взяли Христину Коц-Готліб, яка пропрацювала там всього 4 місяці. Після чого в групу була запрошена Ольга Корягіна, яка пропрацювала там рік, і покинувшая склад з причини вагітності. На її місце взяли Меседа Багаудінова, але не встигли взяти її, як місце блондинки стало вакантним, оскільки Віра Брежнєва залишила гурт і зайнялася успішної сольною кар’єрою. На місце Віри взяли Тетяну Котову. У січні 2009 року в групу повернулася Надія Грановська, з Меседою продюсери вирішили попрощатися. У березні 2010 року продюсери вирішили не продовжувати контракт з Котової і на її місце взяли Віру Бушміну.
 • У листопаді 2011 року пішла Надія Мейхер через вагітність, і на місце «чорненькою» взяли Санту Дімопулос. Новий склад Віагри пропрацювала майже рік, поки Санта не покинула колектив. Група розпалася, коли в грудні 2012 року в складі залишилися Альбіна Джанабаєва і Єва Бушміна. Незважаючи на таку часту зміну солісток групи ВІА Гра, шанувальники все ще наїдяться, що продюсери відродять колектив.

 • Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.