Хто такий мудак?

Опубликовал admin | Культура | середа 20 березня 2013 20:35


Хто такий мудак?

Ніхто і не підозрює, що слово “мудак” має глибинне і осмислене значення і, до речі, зовсім не матірне, як ми звикли до цього з дитинства (на жаль, з дитинства). Хто такий мудак, все-таки? Про це й розповімо далі.

Що означає слово “мудак”

Мудак – це, мабуть, єдине слово, яке прийшло до нас з Карачаєво-балкарського мови. Це тюркське слово перекладається приблизно як «людина без мети, яка не шукає сенсу в житті» і в оригіналі звучить як «мидик». Коли воно прийшло в російську мову і чи збереглося у вживанні в сучасному Карачаєво-балкарській, точно сказати не можу. Але було весело дізнатися його походження та значення зі статті вченого-тюрколога.

Хто такий мудак в сучасному жаргонному сенсі? Це дурень, що здійснює дурні і необдумані вчинки, які доставляють багато неприємностей оточуючим, або дратівливий своїм зовнішнім виглядом і поведінкою деяких людей. У таких ситуаціях зазвичай кажуть: “Ну ти і мудак!”, “Ну ти муділа!”. Може вживатися в глузливо-зневажливій формі, наприклад, у компанії приятелів, може бути і лайливим словом. Можна також бути мудаком по життю, вести спосіб життя мудака. Що це таке і як перестати так жити, Ви дізнаєтеся далі з цієї статті.

Кого можна назвати мудаком

Ну, президента складно назвати мудаком, так як він знає свою мету і має сенс у житті, якими б вони не були. Те ж відноситься і до депутатів, мерам і губернаторам. А ось звичайний мужик з золотими руками, який ними заробляє хіба що на горілку – мудак з великої літери, оскільки витрачає свою життєву силу на всілякі дурниці. Також мудаками є ті, хто все літо грає в WOW замість того, щоб знайти собі дівчину або піти в спортзал.

Чому я мудак?

Таке ж питання я ставив собі всього якихось пару років тому, але потім різко змінив діяльність і зайнявся саморозвитком, тобто перестав бути мудаком. Якщо ж ви задалися таким питанням, то:

 • Співвіднесіть себе зі значенням слова “мудак”. Знайдіть мета в житті! Займіться собою! Знайдіть собі дівчину! Перестаньте сидіти в ВК! Сходіть на турніки! ПЕРЕСТАНЬТЕ БУТИ мудак!
 • Значення слова “мудак” повинно не образити вас, а, навпаки, підстьобнути до саморозвитку, творчості, а стало бути, до успіху!
 • Пам’ятайте, що тільки мудак до останнього буде відмовлятися від того, що він мудак. Якщо ви зрозуміли, що ви мудак і не просто мудак, а Мудак, то не варто засмучуватися і замикатися в собі. Ці риси характеру притаманні тільки Мудаки.
 • Зробіть особа а-ля «виклик прийнято» і налагоджуйте своє життя через спорт, творчість і саморозвиток. Перестаньте спілкуватися з іншими мудаками, краще допоможіть їм знайти себе.
 • І зрозумійте, що значення слова “мудак” більш позитивно, ніж негативно. Правильне його розуміння допоможе вам вирости, тому не варто замикатися в собі.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.