Чому маваши називають півнем?

Опубликовал admin | Культура | середа 20 березня 2013 20:35


Чому маваши називають півнем?

Вам відомо, хто такий Міша маваши? Якщо ні, то ми нагадаємо – це хіп-хоп виконавець. В інтернеті його знають як блогера та інтернет-мема, сам же він називає себе поетом і музикантом.
Крім того, він є спортсменом і має безліч передплатників.

У своїх піснях Міша намагається донести думку про проблеми слов’янського народу і Росії. Він пропагує ідеї дружби, співчуття, людяності, поваги до старших.

З певних пір нерідко в мережі можна наткнутися на питання – чому маваши називають півнем? Звідки це пішло і з чим пов’язано? Відповідаючи на це питання, варто згадати, що Міша є відомою фігурою в паблік «Орлятко» соціальної мережі контакт. У вересні минулого року зроблено заяву, виходячи з якого випливало, що маваши – організатор, а також адміністратор цього паблік. А ще через два місяці Міша опинився в центрі скандалу. Він був нелюбимим спортсменом в MDK та інших супутніх паблік, там його назвали півнем. А в листопаді з’явилася інформація про вихід альбому маваши під назвою «Зерно», після чого пішла хвиля жартів про півня, а в коментарях передплатники стали писати «ко-ко-ко». Маваши не зрозумів жарту і написав в твіттері – «що ви мені пишете« ко-ко-ко »Ви що півні?». Ця фраза зібрали дві тисячі ретвітів, а скріншоти розтиражували в контакті. Це і є відповідь на питання, чому Мішу маваши називають півнем.


Прокоментуй! »

Ще не має коментарів..

Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

Оставьте комментарий

You must be logged in to post a comment.