Які бувають кольору волосся?

Опубликовал admin | Краса і особиста гігієна | середа 20 березня 2013 21:13


Які бувають кольору волосся?

Колір волосся людини визначається наявністю в них меланінів: еумеланін (коричневий і чорний) і феомеланин (жовтий). Якщо еумеланіна більше, то колір волосся буде темний, а якщо більше феомеланіну, то волосся світле. На колір волосся впливає також кількість волосяних цибулин на голові. Найменша щільність волосяних цибулин буває у рудих, а найбільша – у блондинів. При неправильній роботі меланіну у людини-альбіноса волосся стають безбарвними, виникають інші фізіологічні порушення.

Кольори волосся

У звичайному розумінні мається 6 кольорів волосся. Назви кольорів волосся: брюнет, шатен, рудий, русявий, блондин, сивий. Проте кожен з цих кольорів має кілька відтінків.

 • Брюнет. Брюнети – це люди з майже чорним кольором волосся. Чорний колір обумовлений підвищеним вмістом у волоссі еумеланіна. Ці волосся відрізняються особливим блиском, на сонці відливають срібно-блакитним. У чорного кольору є відтінки від коричневого до синювато-чорного.
 • Шатен. Колір волосся шатенок вважається натуральним. Колір шатен можна розділити на 3 підвиди: темний шатен, шатен, світлий шатен. Шатени – це люди з волоссям від темно-русів до каштанового. Натуральний каштановий колір волосся має безліч відтінків, які неможливо повторити за допомогою професійної фарби.
 • Рудий. Рудий колір волосся зустрічається досить рідко. Рудий колір волоссю додає феомеланин. Яскраво-рудий колір волосся зазвичай у екстравагантних жінок. Самими рудими в Росії вважаються удмурти. Більше всіх натуральних рудих в Шотландії та Ірландії, їх кількість становить 8%. В інших же країнах кількість рудоволосих становить 1-2%.
 • Русий. Бувають відтінки від світло-русявого до темно-русявого, на перетині блондина і шатена. Раніше русявий колір волосся вважався сірим, нудним. Зараз оцінили природний красу цих волосся, яку неможливо домогтися фарбами. Русявий колір волосся зустрічається в основному в Білорусі, Україні, Польщі, Росії, Німеччини.
 • Блондин. Блондини – люди зі світлим волоссям: білий, сірий, жовтий і їх відтінки. Блондинів називають ще білявими. Проживають ці люди в основному на півночі і в центрі Європи.
 • Сивий. З віком, а іноді і під впливом зовнішніх або внутрішніх факторів, структура волосся змінюється. Вироблення меланіну порушується, з’являються повітряні бульбашки, тому волосся стає сріблястими або з жовтувато-білим відтінком.
 • Зміни волосся

  Зазвичай у віці 1-2 років у дітей буває зміна кольору волосся, яка закінчується зазвичай до 5 років. Буває зміна волосся і пізніше, в період статевого дозрівання, волосся можуть темніти від надходження тестостерону.

  Які бувають кольору волосся, Ви тепер знаете.Какой колір волосся, натуральний або пофарбований, буде у Вас – вирішувати Вам! Вибираючи фарбу, пам’ятаєте, колір волосся повинен підкреслювати очі, роблячи їх більш виразними.


  Прокоментуй! »

  Ще не має коментарів..

  Стрічка RSS коментарів цього запису ... TrackBack URI

  Оставьте комментарий

  You must be logged in to post a comment.